logo yeni

mahalli idareler ünvan değişikliği

Daha
8 ay 2 hafta önce #13258 yazan tılıspık
tam net kesin sonuç bulamadım mahalli idarelerde çalışan elektrik teknisyeni şöför kadrosuna geçebilmek için ne yapmalı remi gazetede yazmıyor şartları nelerdir arkadaşlar bilgisi olan varmı?

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/05/20140507-2.htm

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
8 ay 2 hafta önce #13260 yazan metinc
mahalli idarede şoför kadrosuna atanabilmek için:
1) En az ortaöğrenim mezunu olmak,
2) 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununun 38 inci maddesi gereğince belirlenen en az (E) tipi sürücü belgesine sahip olmak,
gerekmektedir.

Daha
8 ay 2 hafta önce #13261 yazan tılıspık
Sevgili metin kurumun personel islerine bunu sordugumda teknik hizmetlerdeki teknisyenin unvan degisikligiyle sofor olma hakki olmadigi soylenmekte yazili bir belge bulma sansimiz varmi acaba yardimlariniz icin tesekkurler

Daha
8 ay 2 hafta önce #13263 yazan metinc

tılıspık yazan: Sevgili metin kurumun personel islerine bunu sordugumda teknik hizmetlerdeki teknisyenin unvan degisikligiyle sofor olma hakki olmadigi soylenmekte yazili bir belge bulma sansimiz varmi acaba yardimlariniz icin tesekkurler

Senin durumuna benzer bir Devlet Personel Başkanlığı mütalaası aşağıdaki adresten 25 nolu mütalaya bakabilirsin.
http://www.dpb.gov.tr/tr-tr/gorus/kamu-personelinin-egitim-gorevde-yukselme-unvan-degisikligiyle-ilgili-gorusleri

Daha
8 ay 1 hafta önce #13287 yazan tılıspık
metin bey e sınıfı ehliyet kaldırılmışbunun yerinde d alsam yine geçerli olurmu şöför ünvanına geçişte ve son sorum illa ünvan değişikliği sınavına girmem şartmı belirttiğim gibi belediyede elektrik tenisyen memurum dilekçe ile ünvanımı şöför kadrosuna alma ihtimali varmı kurumun

Daha
8 ay 1 hafta önce #13290 yazan tılıspık
Metin bey cevaplarsaniz cok sevinirim

Daha
8 ay 1 hafta önce #13292 yazan metinc

tılıspık yazan: Metin bey cevaplarsaniz cok sevinirim

Yukarıda söylediğimden fazlasını söyleyemem. Şahsen teknisyenden şoföre unvan değişikliği sınavına gerek olmadığını düşünüyorum. Ama kurum tereddüt ediyorsa devlet personel başkanlığına sorabilir.

Daha
8 ay 1 hafta önce #13294 yazan tılıspık
metin bey kuruma sınavsız teknisyenlikten şöförlüğe geçiş için bi dilekçe öğreniği verebilirmisiniz hem bana faydası hemde forumda benim durumumda olanlar için faydası olsa bizlerde sağlığınıza duacı olsak çok seviniriz

Sayfa oluşturma zamanı: 0.356 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.