logo yeni

Teknisyen unvan degisikligi

Daha
9 ay 2 hafta önce - 9 ay 2 hafta önce #13045 yazan tılıspık
Arkadaslar bu aralar cok soru sordum mesgul ettim ama son sorum olsun bu mahalli idarelerde teknisyen elektrik teknisyeni hangi unvan degisiklikliklerine basvurabilir sadece kendi bransinami mesela ben elektrik teknisyeniyim ve teknik hizmetlerdeki unvanlaramı basvurabilirim sadece yada gih sinifindaki unvalarda basvurabilirmiyim gise mumuru vb gibi kafam cok karisik yardim ederseniz aevinirim
Son Düzenleme: 9 ay 2 hafta önce yazan tılıspık.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
9 ay 2 hafta önce #13046 yazan osman1
Elektrik teknisyeni olarak çalışırken ziraat mühendisliğini bitirmişseniz, mühendis kadrosu için unvan değişikliği sınavına girebilirsiniz. Yani mutlaka şimdi bulunduğunuz kadroyla aynı branşta olması gerekmiyor gireceğiniz unvan değişikliği sınavı. Ancak, lise mezuniyetiniz sonrasında herhangi bir üst öğrenim görmemişseniz unvan değişikliği ile mahalli idarelerde başka bir unvana geçmeniz söz konusu olmayacaktır.
Öte yandan, görevde yükselme sınavına girerek gişe memuru olmanız mümkün olabilir.

Daha
9 ay 2 hafta önce #13047 yazan tılıspık
Tesekkur ederim cevabin icin teknisyenken veya teknikerken gorevde yukselmeye girip gih gecebiliyorum dogru anlamisim dimi mahalli idarelerde

Daha
9 ay 2 hafta önce #13050 yazan metinc
Özel öğrenim şartı aramayan kadrolara geçebilirsin.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.401 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.