logo yeni

657 sayılı Kanunun 36/A-4 Maddesi kapsamında bir derece

Daha
10 ay 1 hafta önce #12832 yazan karslı
merhabalar,
görevde yükselme sonucunda (GİH) VHKİ kadrosundan (TH sınıfı) Tekniker unvanlı kadroya atanan bir personel 657 sayılı Kanun' un 36/A-4 maddesi kapsamında ilave bir derece uygulamasından faydalanabilir mi,
hayırlı günler ...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
10 ay 1 hafta önce #12833 yazan papatya

karslı yazan: merhabalar,
görevde yükselme sonucunda (GİH) VHKİ kadrosundan (TH sınıfı) Tekniker unvanlı kadroya atanan bir personel 657 sayılı Kanun' un 36/A-4 maddesi kapsamında ilave bir derece uygulamasından faydalanabilir mi,
hayırlı günler ...

Sayın KARSLI,
Teknik Hizmetler Sınıfı kapsamında görev yapan teknikerlerin memuriyet giriş seviyelerine 1 derece ilave edilmektedir. Daha önce genel idare hizmetleri sınıfında iken teknik hizmetlerde tekniker olrak görev almış olanlar hakkında da bu düzenleme hükümleri uygulanmaktadır.
Ancak, bu hüküm 1 derece almanız gerekeceği anlamına da gelememktedir. Eğitim durumunuz ve hizmetlerinize göre yapılacak değerlendirme neticesinde size yansıması sadece 1 kademe şeklinde de olabilir.
Önlisans sonrası veya öncesi lisans mezunu durumda iseniz, ilave 1 kademe almanız söz konusu olabilir. Önlisans mezunu olarak görev yapıyor iseniz 1 derece ilave almanız mümkün olabilir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: karslı

Daha
10 ay 1 hafta önce #12845 yazan karslı
merhabalar,
başka bir şekilde daha ifade etmeniz mümkün mü acaba tam olarak anlayamadım
ya da bir örnekle açıklama imkanınız var mı
teşekkürler ....

Daha
10 ay 1 hafta önce #12848 yazan papatya

karslı yazan: merhabalar,
başka bir şekilde daha ifade etmeniz mümkün mü acaba tam olarak anlayamadım
ya da bir örnekle açıklama imkanınız var mı
teşekkürler ....

Sayın KARSLI,
Önlisans mezunu iseniz 1 derece, teknik olmayan lisans mezunu iseniz 1 kademe ilerlemesi almanız mümkün olacaktır. Mühendis iseniz derece ve kademeniz değişmez. Ozetle, Eğitim durumunuza göre sonuçlar farklı olabilir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: karslı

Sayfa oluşturma zamanı: 0.371 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.