logo yeni

memur fazla mesai

Daha
1 yıl 4 ay önce #11501 yazan tılıspık
Arkadaslar deniyorki memur fazla mesai ucreti 1,70 oldu deniyor saat ucreti peki mesela benim normalde saat ucretim 13 lira diyelim ayligimda 3 bin kusur diyelim bu tezat olmazmi notmal calisinca 13 tl saat ucretim 1.70 icin mesaimi yapicak insan veya benmi yanlis hesapliyorum

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 4 ay önce #11503 yazan nazli

tılıspık yazan: Arkadaslar deniyorki memur fazla mesai ucreti 1,70 oldu deniyor saat ucreti peki mesela benim normalde saat ucretim 13 lira diyelim ayligimda 3 bin kusur diyelim bu tezat olmazmi notmal calisinca 13 tl saat ucretim 1.70 icin mesaimi yapicak insan veya benmi yanlis hesapliyorum

Devlet memurlarının fazla çalışma saat ücreti belirlenirken, almakta oldukları maaş miktarına bakılmamaktadır. Sadece çalışılan kurumlara göre veya unvanlara göre fazla çalışma karşılığı ödenen saat ücretinin farklı belirlendiği durumlar olabilmektedir.

Daha
1 yıl 4 ay önce #11505 yazan tılıspık
Yani 1.70 kurusa 1 saat calisilcak oylemi pek anlayamadim bilmeyen arkadaslarada yardimci olmasi acisindan detayli cvplarsaniz sevinirim

Daha
1 yıl 4 ay önce #11507 yazan osman1
2015 yılında kimlere 1 saat karşılığı ne kadar fazla çalışma ücreti ödeneceği konusunda memurunyeri.com'da yer alan bir yazıda ayrıntılı bilgiler var. YAZI

Sayfa oluşturma zamanı: 0.393 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.