logo yeni

teknik memur fazla mesai ?

Daha
1 yıl 7 ay önce #11120 yazan tılıspık
Arkadaşlar hetkeze iyi günler ben tekniker memurum size sorum fazla mesai hakkında biz sene başında 600 ila 800 arası kurumdan bir para alıyoruz fazla mesai parası adı altında kurum amiri buna dayanarak cumarteside çalışıcaksınız pazarda ve bayramlardada diyor bizim çalışma saatimiz yani memurun haftalık 40 saat diyebiliyorum ve fazla çalıştırılma yapılırsa kurum tarafından fazla çalışma çizelgesi yapılır ve ona göre çalıştığı gün kadar iizin verilir diye biliyorum bunun doğrusu nedir ve neyapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim kısacası dedikleri gibi cumartesi ve pazar çalışmalıymıyım

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 7 ay önce #11122 yazan osman1
Fazla çalışma yaptırılan memurlara ücret verilmediği durumlarda izin kullandırılmaktadır. Size ödenen fazla çalışma ücretinin hangi yasal düzenleme gereği ödendiğini bilmeden sorunuzu cevaplamak mümkün olmayacaktır.

Daha
1 yıl 7 ay önce #11143 yazan tılıspık
sene başlarında fazla mesai parası diye veriliyor 700 civarı bi para ama tüm sene mesai yaptırılıyor birde memur işçi gibi nasıl mesai yapar onu anlamış değilim ve 1 gün mesai yapsam bunun ücreti ortalama nekadardır

Daha
1 yıl 7 ay önce #11144 yazan nazli
Fazla mesai ücretinin memurlar için ne kadar olduğunun yer aldığı bir yazı var bu sitede. işinize yarayabilir. YAZI

Daha
1 yıl 7 ay önce #11145 yazan semazen
fazla çalışma yaptırılmadanmı para veriliyor? Peşin olarak?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.392 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.