logo yeni

elektronik öğretmeni programcı kadrosuna atanabilir mi?

Daha
1 yıl 8 ay önce #10905 yazan muratt_pnp
Mahalli İdareler görevde yükselme ve ünvan değişikliği yönetmeliğinde f) Programcı kadrosuna atanabilmek için; 1) Bilgisayar programcılığı alanında en az iki yıllık yüksek okul mezunu olmak, 2) En az iki programlama dilini bildiğini belgelemek, yazıyor.
Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi Anabilim Dalı Elektronik Öğretmenliği mezunuyum. Transkribimde 2 programlama dili mevcut. Programcı kadrosuna atanabilir miyim ?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 8 ay önce #10906 yazan kuzey
Eğitiminiz bilgisayar programcılığı alanındaysa olabilir

Daha
1 yıl 8 ay önce #10907 yazan lazslo
Hangi okulların bilgisayar programcılığı alanında eğitim verdiğine ilişkin net bir düzenleme yok. Ancak bence senin okulun programcı kadrosuna atanmana imkan verir. Tabi bunu başvurmadan kesinleştirmekte mümkün değil.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10909 yazan muratt_pnp
Eğitimim Elektronik ve Bilgisayar Anabilim Dalı Elektronik Öğretmenliği bölümü. Mili Eğitim Bakanlığı benim bölüm mezunlarını bilgisayar öğretmeni olarak da atayabilirken Mahalli İdareler Programcı kadrosuna da atanmam gerektiğini düşünüyorum ama ???

Daha
1 yıl 8 ay önce #10913 yazan ferdiy
Kurumunuza yazı ile başvurup, görevde yükselme sınavı açılması halinde bölümünüze göre programcı kadrosuna başvuruda buunup bulunamayacağınızı sorun. Verecekleri yazılı cevaba göre hareket edersiniz.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10914 yazan muratt_pnp
Ünvan değişikliği sınavı yapıldı. ben tekniker ünvanına başvurmuştum. 3 kişi alınacaktı ben 4. oldum ve sıralama dışında kaldım. Programcı kadrosu puanları benim aldığım puandan (98.33) daha düşük olduğundan programcı ünvanı şartlarını taşıyorsam programcı kadrosuna atanma talebinde bulunacağım. Kurumumdaki personel müdürlüğü ve çalışanlarının bilgisine güvenmediğim inanmadığım için araştırmak kesin bilgiye ulaşmak istiyorum.

Daha
1 yıl 8 ay önce - 1 yıl 8 ay önce #10915 yazan keremcem
YÖK e dilekçe vererek bölüm mezunlarının programcı kadrosuna atanıp atanmayacağını sorabilirsin. bence atanabilmen gerekir.
Son Düzenleme: 1 yıl 8 ay önce yazan keremcem.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10939 yazan zebani
bu konuda yani hangi okul mezunu hangi unvanı kullanır kim karar veriyor?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.460 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.