logo yeni

× Memurunyeri foruma hoş geldiniz!

Bize ve üyelerimize kim olduğunuzu anlatın, nelerden hoşlanırsınız ve bu siteye neden üye oldunuz.
Tüm yeni üyelerimize hoş geldiniz diyoruz ve sizi burada daha çok görmek istiyoruz!

Merhaba Forum

Daha
3 yıl 2 ay önce #22 yazan semazen
Merhaba ben ismail. Forumun ilk mesajlarından birini atıyorum. VHKi kadrosundayım umarım güzel bir forum olur :woohoo:

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #26 yazan turanaga
Turan ben, güzel paylaşımlara ve dostluklara...

Daha
3 yıl 2 ay önce #27 yazan nilüfer
Merhaba...

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #30 yazan Global
Hayırlı uğurlu olsun forum. İnşaallah olumsuzlukları değil de hep güzel şeyleri paylaşabiliriz.

#FelsefeyeRehberlikYolu Tüm Felsefe mağdurlarını twitter'da bekliyoruz...

Daha
3 yıl 2 ay önce #33 yazan metinc
Hayırlı olsun.

Daha
3 yıl 2 ay önce #34 yazan lazslo
Umarım seviyenin düşmediği bir forum olur

Daha
3 yıl 2 ay önce #46 yazan Kül Tigin
Hoş Geldiniz arkadaşlar. Forumumuzu seviyeli ve bilgilendirici bir forum yapma uğraşında olacağız. Hepinizin yardımlarını bekliyoruz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
3 yıl 2 ay önce #49 yazan Fatihsolmaz
Merhaba, forum tüm memurlara hayırlı olsun. Memurunyerini uzun zamandır takip ediyorum. Her memur kesimini ilgilendiren haberler yapıyor. Umarım bu çizgisini bozmaz ve tüm memurlara eşit ölçüde yaklaşarak yardımcı olurlar, sadece bir kesimi ilgilendiren konulara odaklanmazlar.

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Daha
3 yıl 2 ay önce #50 yazan Kül Tigin

Fatihsolmaz yazan: Merhaba, forum tüm memurlara hayırlı olsun. Memurunyerini uzun zamandır takip ediyorum. Her memur kesimini ilgilendiren haberler yapıyor. Umarım bu çizgisini bozmaz ve tüm memurlara eşit ölçüde yaklaşarak yardımcı olurlar, sadece bir kesimi ilgilendiren konulara odaklanmazlar.

Fatih hoşgeldin. Her zaman için memurlarımıza yardım ve dayanışma ilk prensibimiz olacaktır. Teşekkür ederiz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fatihsolmaz

Daha
3 yıl 2 ay önce #69 yazan narmenx
Memurunyeri.com sitesinin herkese eşit mesafeli olma konusunda çizgisinden çıkmayacağına eminim,özellikle bu konudaki memnuniyet zaten bu siteyi diğerlerinden çok daha farklı kategoriyue koymaktadır.En azından şuanda buraya yeni gelmiş bir takım arkadaşlarımız eşit davranma konusunda memurunyeri.com a güven duymaktadırlar.Allah yar ve yardımcımız olsun.Selam ve dua ile.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Sayfa oluşturma zamanı: 0.374 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.