logo yeni

İVEDİ- SAĞLIK-ÜST ÖĞRENİMDEN DOLAYI TAYİNE RED VERİLDİ.

Daha
2 yıl 9 ay önce #6077 yazan QIRIX
BİR HASTANEDE PROTEZ VE ORTEZ TEKNİKERİ OLARAK ÇALIŞMAKTA OLAN BİR ARKADAŞIMIZ, DİKEY GEÇİŞ SINAVI İLE PROZTEZ VE ORTEZ TEKNİKERLİĞİNİN ÜST ÖĞRENİMİ OLAN BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİNİ KAZANMIŞTIR.

http://www.sbn.gov.tr/icerik.aspx?id=414

öĞRENİM-EĞİTİM DURMUNDAN DOLAYI BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİNİ KAZANDIĞI İL'E TAYİN İSTEMİŞ AMA ÇALIŞTIĞI KAMU HASTANELER KURUMU KENDİSİNE MUVAFFAKAT VERMEMİŞ VE GEREKÇE OLARAK DA DGS İLE KAZANDIĞINIZ BÖLÜMÜN SAĞLIK İLE İLGİLİ ÜST ÖĞRENİM OLARAK GÖRÜLMEDİĞİNİ-SAĞLIKLA ALAKASI OLMADIĞINI BELİRTMİŞ VE RED ETMİŞTİR.

NE YAPMALIYIZ-HAKLARIMIZ NE-

BU HUSUSTA BİLGİSİ OLAN VE PAPATYA HANIMDAN YARDIM TALEP EDİYORUZ.

TEŞEKÜRLER..

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 9 ay önce #6080 yazan papatya
Sayın QIRIX,
Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarının taşra teşkilatlarında görev yapan sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfı personelini atama ve yer değiştirmelerine ilişkin usul ve esasları düzenleyen “Sağlık Bakanlığı Ve Bağlı Kuruluşları Atama Ve Yer Değiştirme Yönetmeliği”nin “Bir mazerete dayanan atamalar” başlıklı 18 inci maddesinin birinci fıkrasında, personelin hangi mazeretlerinin yer değiştirme suretiyle atamalarda göz önünde bulundurulacağı düzenlenmiş olup, bu mazeretler arasında sadece “Sağlık durumu” ve “Eş durumu”na yer verilmiştir.
Öte yandan, eğitim durumu nedeniyle ilgili kurum tarafından personelin yerini değiştirilmemesi durumunda, idari yargıda dava açıldığında Mahkemeler tarafından farklı değerlendirmelerde bulunmaları da söz konusu olabilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 9 ay önce #6097 yazan scandisk
eğitim özrünü bazı kurumlar kabul ederken bazıları dikkate almıyor. yani bazı kurum personeli üst öğrenim ile kendini geliştirirken bazıları geliştiremiyor . bu konudaki ayrımcılığın ortadan kalması lazım. ya kimseye izin vermeyin yada herkese izin verin

Sayfa oluşturma zamanı: 0.338 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.