logo yeni

Hemşire Maaşları

Daha
3 yıl 2 ay önce #323 yazan ssuzan
İlk mesajı ben atıyorum sanırım. merhaba, önlisans mezunuyum hemşire olarak göreve başlarsam maaşım ne kadar olabilir acaba?. teşekkür ederim

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #329 yazan papatya

ssuzan yazan: İlk mesajı ben atıyorum sanırım. merhaba, önlisans mezunuyum hemşire olarak göreve başlarsam maaşım ne kadar olabilir acaba?. teşekkür ederim

Merhaba. Mesleki önlisans eğitimi alıp hemşire olarak 2013 yılının ikinci altı ayı içerisinde göreve başlayan ve aile yardımı almayan kişi, aylık net 2.094.-TL ücret alacaktır. Bu ücrete aylık sabit döner sermaye ödemeleri dahildir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 4 ay önce #8399 yazan onurrr
merhabalar 2015 lisans mezunu bir hemşirenin maaşı ne kadar dır? tesekkürler

Daha
2 yıl 4 ay önce - 2 yıl 4 ay önce #8400 yazan papatya
Sayın ONURR,

Sağlık bilimleri alanında mesleki lisans mezunu olup hemşire kadrosunda göreve başlayanlar, 2014 yılında aylık net 2319 TL maaş alabilmektedirler. Bu ücrete sabit döner sermaye ödemeleri de dahil olup bekar personele göre hesaplanmıştır.
2015 yılı Ocak ayında ise maaşlara %3 zam gelecek ve ayrıca asgari geçim indirimindeki artıştan kaynaklı bir maaş artışı olacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 2 yıl 4 ay önce yazan papatya.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.480 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.