logo yeni

veteriner sağlık teknisyenliği

Daha
4 ay 2 hafta önce #14258 yazan ogrencius
iyi günler öncelikle 2016/1 kpss yerleştirmesi ile elazığ gıda tarım hayvancılık bakanlığına veteriner sağlık teknisyeni olarak atandım. Selçuk üni. veteriner fakültesinde de 3. sınıfa geçtim elazığda iken okul durumundan dolayı konyaya geçebilir miyim tekrardan veya okul kaydımı elazığ fırat üniversitesine alsam okuma hakkım var mı yani hem okuyup hemde çalışabilir miyim? fakültemi bitirip veteriner hekim olmak istiyorum çünkü hakkım var mı

teşekkürler şimdiden :)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 2 hafta önce #14259 yazan osman1
Aday memurun başka bir kuruma nakli (yeniden girilecek bir sınav sonucuna göre atanma hali dışında) yapılmıyor. Ayrıca, eğitim nedeniyle kurumlararası nakli zorunlu tutan bir düzenleme de bulunmamaktadır. Kurum içinde ise yine eğitim nedeniyle zorunlu yer değişikliği genel olarak bulunmamaktadır. Ancak kurumunuz takdiriyle yer değişikliği yapılmasına engel bir husus da bulunmadığını düşünmekteyim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 1.833 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.