logo yeni

Derece-kademe hakkında

Daha
9 ay 3 hafta önce - 9 ay 3 hafta önce #12913 yazan myavuz04
04.01.2013 tarihinde Sağlık Teknikeri-Tıbbi Sekreter olarak işe başladım 10/2 de
Şuan 9/2 deyim
03.06.2013 tarihi itibariyle İŞLETME mezunuyum diplomamı verdiğim zaman derece kademem kaç olur cevaplarsanız çok sevinirim.iyi çalışmalar şimdiden teşekkürler
Son Düzenleme: 9 ay 3 hafta önce yazan myavuz04.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
9 ay 3 hafta önce #12914 yazan osman1
Sanırım liseyi bitirme tarihinizin de bilinmesi gerekecektir.

Daha
9 ay 3 hafta önce #12915 yazan myavuz04
10.06.2005 tarihinde liseden mezun oldum.

Daha
9 ay 3 hafta önce #12925 yazan papatya

myavuz04 yazan: 04.01.2013 tarihinde Sağlık Teknikeri-Tıbbi Sekreter olarak işe başladım 10/2 de
Şuan 9/2 deyim
03.06.2013 tarihi itibariyle İŞLETME mezunuyum diplomamı verdiğim zaman derece kademem kaç olur cevaplarsanız çok sevinirim.iyi çalışmalar şimdiden teşekkürler

Sayın MYAVUZ04,

Liseyi 2005 yılında bitirmeniz, 2013 yılında da lisans mezunu olmanız ve 4/1/2013 tarihinde memuriyete başlamış olmanız nedeniyle, memuriyet başlangıç seviyeniz lisans mezuniyetine göre (memuriyete daha geriden başlamış olmanız nedeniyle) belirlenecek ve memuriyet hizmet süreleriniz ilave edilmek suretiyle, emsalinizi de geçmeyecek şekilde derece/kademeniz belirlenecektir.

Verdiğiniz bilgilere göre, emsalinizi geçmeniz söz konusu olamayacağından; memuriyet başlangış seviyeniz 9/1 alınacak ve memuriyette geçen 3 yıllık süre ilave edildiğinde 4/1/2016 tarihi itibariyle 8/1 olmanız; ilave 1 dereceden de yararlanmış olmanız gerekeceğinden 7/1'de olmanız gerekecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
9 ay 3 hafta önce #12930 yazan myavuz04
teşekürler papatya hanım

Sayfa oluşturma zamanı: 0.414 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.