logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

adaletsiz iş paylaşımını şikayet edebilirmiyim?

Daha
2 yıl 3 ay önce #8666 yazan kenan sever
dairede adaletsiz bir iş paylaşımı yapğılıyor bana diğer bazı arkadaşlara göre çok fazla evrak geldiğine inanıyorum.
1Bunu nasıl kanıtlarım?
2 Şikayet edebilirmiyim?
3 Şikayet etsem ne çıkar?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 3 ay önce #8676 yazan keremcem
cevaplarım
1)bilgi edinme yoluyla dairendeki evrak dağılımı bilgisini isteyebilirsin,
2)Tabiki şikayet edebilirsin. ilgili yönetmelik hükümlerine göre
3)birşey çıkacağını sanmıyorum durup dururken düşman kazanırsın benim tavsiyem konuşarak dağılımdaki adaletsizliği anlatmandır.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8685 yazan feylesof
adaletsiz iş paylaşımını nasıl ispat edeceksinki? evrak sayısıyla her zaman ölçemezsin bu işi. bu konuda yapılabilecek en kolay yol bence birim değiştirmeye çalışmaktır.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
2 yıl 3 ay önce #8716 yazan kenan sever

feylesof yazan: adaletsiz iş paylaşımını nasıl ispat edeceksinki? evrak sayısıyla her zaman ölçemezsin bu işi. bu konuda yapılabilecek en kolay yol bence birim değiştirmeye çalışmaktır.

Birim değiştirmek alternatiflerimiz arasında bulunmuyor. O imkan kapalı yani ancak uygun bir dille anlatmak gerekecek sanırım.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.426 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.