logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

İkinci mastera kademe varmı

Daha
2 yıl 4 ay önce #8184 yazan kenan sever
İlk lisansüstü yapılan mastera bir kademe aldım . şimdi ikinci bir master imkanı var bu ikinci masterıda yapsam bir kademe daha alırmıyım?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 4 ay önce #8192 yazan osman1
Maalesef 1 defa kademe ilerlemesi veriyorlar. Ben de yüksek lisans yaptım ve sadece ilk master sonrası kademe ilerlemesi vermişlerdi, sonrakine vermediler.

Daha
2 yıl 4 ay önce #8197 yazan kenan sever
insanları eğitime teşvik böylemi oluyor?

Daha
2 yıl 4 ay önce #8221 yazan feylesof
ikinci master yerine doktoraya devam etmeni öneririm. ileri bir üniversitede hocalıkta yapabilirsin doktora alırsan

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
2 yıl 4 ay önce #8227 yazan kenan sever

feylesof yazan: ikinci master yerine doktoraya devam etmeni öneririm. ileri bir üniversitede hocalıkta yapabilirsin doktora alırsan

Evet bende düşündüm ama şimdi farklı bir alanda siyaset biliminde lisansüstü yapmak istiyorum.

Daha
2 yıl 4 ay önce #8316 yazan scandisk
doktoraya kademe veriliyormu?

Daha
2 yıl 4 ay önce #8317 yazan nazli
Doktora yapanlar 1 derece alıyor. ancak yüksek lisans nedeniyle 1 kademe yapşılmış sa o zaman doktora yapınca sadece 2 kademe alınıyor.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.343 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.