logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Bankada geçen hizmetlerin değerlendirilmesi

Daha
2 yıl 5 ay önce #8130 yazan ssuzan
bunda yaklasık 10 yıl önce özel bankada geçen 9 aylık hizmetin değerlendirilmesi şansı olabilirmi? tüm primler yatmıştı ancak ayrılmak zorunda olduğum için bir miktarda tazminat ödemiştim. belki bu hizmetlerim değerlendirilirse biraz faydasını görebilirim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 5 ay önce #8135 yazan papatya
Sayın SSUZAN,

Özel bir bankada ya da kamu bankalarında geçen 657 sayılı Kanuna tabi olmayan hizmetleriniz memuriyete girmeniz durumunda, memuriyet hizmetinizden sayılmaz. Ancak bu hizmetleriniz emeklilik haklarınıza ilişkin sürede değerlendirilebilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 5 ay önce #8143 yazan ssuzan
Teşekkürler papatya hanım. bu hizmetlerin değerlendirilmemesi büyük adaletsizlik. umarım düzeltilir.

Daha
2 yıl 4 ay önce #8185 yazan feylesof
sağlık hizmetleri ve teknik hizmetler sınıfı olmayınca özelde geçen hizmetler bir işe yaramıyor. burada hang mantık hangi kafayla hareket edip böyle bir düzenleme yapılmış acaba merak ediyorum

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.404 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.