logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

amirin dengesiz iş dağılımını şikayet etmek

Daha
2 yıl 8 ay önce #6622 yazan mahsuni
amirin memurlar arasında dengesiz iş dağılımı yaptığını nasıl belgeleyip şikayet edebilirim. insaf ve adalet sahiplerinin bile karşı geleceği bir iş dağılımıyla karşıkarşıyayız.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 8 ay önce #6626 yazan sukru
hocam gorev dagılımı ıle ılgılı amırın sana gorevlerını yazılı olarak vermem zorunda bu yazıyı alıp bir ust amırıne sözlu yada yazılı sıkayet edebılırsınız eyer uzmanlıgınız dısında ıs verılıyorsa ıtıraz dılekcesı verırsınız kabul olmassa mahkemeye basvurabılırsınız

Daha
2 yıl 8 ay önce #6628 yazan mahsuni
şikayet işe yararmı şüpheliyim. ama haklısın başka yoluda yok görünüyor

Daha
2 yıl 8 ay önce #6636 yazan turanaga
Son çıkan Kanunla amirlerin eli güçlendi. Usulsüz şekilde görevden alsalar bile dava açıp dönülemeyecek. Dikkat etmek lazım.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6683 yazan semazen
Amir dengesizse iş dağılımıda dengesiz olur normal olarak :silly:

Daha
2 yıl 8 ay önce #6703 yazan murtaza
Ben dengesiz iş dağılımı da var dedim amirlerime mesajımda, ama ceza verecekler bana herhalde

Daha
2 yıl 8 ay önce #6870 yazan mahsuni
Gittim açık açık konuştum daire başkanıyla. Adam adaletsiz dağılım olmadığını kendisinin ne kadar adil ve eşitlikçi olduğu vs. bir sürü nutuk dinleyip geri geldik anlayacağınnız. Bir üste gidip şikayet etsemmi acaba karar veremedim.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6885 yazan metinc
seçim öncesi genelde amirlerin tutumuyla seçim sonrası tutumu değişebilir. seçim öncesi genelde daha yapıcı iken seçim sonrası saçma tepkiler verebilirler bu sebeple bence gitme şimdilik derim.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6945 yazan esma
evet eşit iş dağılımı yok bende mebdeyim yanımdaki engelli memur diye bölümün tüm işini ben yapıyorum . sesimi de çıkaramıyorum açıkçası. onların insafı bilir. 2 yıldır çalışıyorum sanki 10 yıllık yorgunluk var bende.

Daha
2 yıl 7 ay önce #6977 yazan nazli
İş dağılımındaki haksız uygulamayı üst amirlere iletmeyi deneyin. Bilmiyor olabilirler, haberleri olduğunda çözüm yolu bulabilirler belki.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.368 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.