logo yeni siyah

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

4C VE TAŞERONLARIN MUAMMA KADRO UMUDU

Daha
2 yıl 9 ay önce #6324 yazan elif348
merhabalar;
yaklaşık 9 yıldır geçiçi kadro ünvanıyla 4c olarak çalışıyorum her seçim öncesi verilen umutların gerçeklik payı varmı yoksa yine seçim malzemesi mi oluyoruz....

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 9 ay önce #6326 yazan Kül Tigin

elif348 yazan: merhabalar;
yaklaşık 9 yıldır geçiçi kadro ünvanıyla 4c olarak çalışıyorum her seçim öncesi verilen umutların gerçeklik payı varmı yoksa yine seçim malzemesi mi oluyoruz....

Sayın elif348

Şu an iktidar partisi tarafından Meclise gönderilmiş yasa teklif ve tasarılarında 4c lerin kadroya geçirilmesine yönelik bir düzenleme bulunmamaktadır. Bundan sonra gelecek olan teklif ve tasarılarda böyle bir düzenleme olur mu veya mevcut torba yasa tekliflerine sonradan ekleme yapılır mı göreceğiz ancak hükümet kanadından böyle bir niyet olduğuna dair bir açıklama gelmediği gibi tersi yönde bir açıklama anasayfamızdaki haberde yer almaktadır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: elif348

Daha
2 yıl 9 ay önce #6364 yazan elif348
bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.

Daha
2 yıl 9 ay önce #6466 yazan kemal cebi
mecliste kapanmış. seçime kadar kapalıymış demekki seçimden sonra bu işin olması çok daha zor olacak.

Daha
2 yıl 9 ay önce #6469 yazan mithat
4/c'ye büyük haksızlık yapıldı ve yapılmaya devam ediyor. Kadroya geçirilen diğer personelden ne farkları vardı ki. Ama önümüzde cumhurbaşkanlığı seçimi ve seneye de milletvekili seçimi var. 4/C bu sürede hep umutlandırılacak ve yine birşey verilmeyecek diye düşünüyorum.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.583 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.