logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

memurun ücret karşılığı makale yazması

Daha
2 yıl 11 ay önce #4828 yazan semazen
devlet memurunun ücret karşılığı haftalık düzenli makale yazması sıkıntıya yol açarmı dostlar? Mahlasmı kullanmak gerekir

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 11 ay önce #4829 yazan nazli
Görevi ile ilgili açıklanmaması gereken bilgilerin yer almaması durumunda, kendi ismiyle de yazabilir, ücret de alabilir sanırım.

Daha
2 yıl 11 ay önce #4832 yazan kemal cebi
mahlas kullan sıkıntı olmaz.

Daha
2 yıl 11 ay önce #4836 yazan deniz1
Yazınızda kurumunuzu ya da hükümeti rahatsız edecek ifade yer alırsa, mahlaslı da mahlassız da sıkıntı olabilir. Bunu da göz önünde tutmak lazım

Daha
2 yıl 11 ay önce #4860 yazan mustafa çakırcalı

deniz1 yazan: Yazınızda kurumunuzu ya da hükümeti rahatsız edecek ifade yer alırsa, mahlaslı da mahlassız da sıkıntı olabilir. Bunu da göz önünde tutmak lazım

O ülkemizde her zaman sıkıntılı bir durum zaten

Daha
2 yıl 11 ay önce #4894 yazan feylesof

semazen yazan: devlet memurunun ücret karşılığı haftalık düzenli makale yazması sıkıntıya yol açarmı dostlar? Mahlasmı kullanmak gerekir

Kardeş ne kadar veriyorlar bizdemi girsek bu işlere

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
2 yıl 11 ay önce #5083 yazan semazen

feylesof yazan:

semazen yazan: devlet memurunun ücret karşılığı haftalık düzenli makale yazması sıkıntıya yol açarmı dostlar? Mahlasmı kullanmak gerekir

Para kazanırım diye gireceksen bu işlere kazanamazsın. Benim aldığım rakamlar sembolik ben sevdiğim için yapıyorum

Daha
2 yıl 11 ay önce #5096 yazan feylesof

semazen yazan:

feylesof yazan:

Para kazanırım diye gireceksen bu işlere kazanamazsın. Benim aldığım rakamlar sembolik ben sevdiğim için yapıyorum

kalsın o zaman. entellektüel bilgimi ancak para karşılığında paylaşabilirim. ;)

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.436 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.