logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

2. DERECEYE YÜKSELME

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3785 yazan GÖRKEN
3. derecenin 4. kademesine 12.10.2012 tarihinde yükselmeye hak kazandım. Şu an 12.10.2013 tarihi itibariyle 3. derecenin 5. kademesindeyim. 2. dereceye ne zaman yükselirim şartlarım nasıl olur. Yani hangi yılların sicil notuna hangi yılların ceza almama durumuna bakılır. Benim bu konuda başvuru yapmam dilekçe vermem gerekiyor mu? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3800 yazan papatya
Sayın GÖRKEN,
Mesajınızın, lise mezunlarının kazanılmış hak aylık derecelerinin 2 nci dereceye yükseltilmesine ilişkin olduğu anlaşılmaktadır.
3 üncü derecenin 4 üncü kademesine 12.10.2012 tarihinde yükselmeye hak kazanmış olmanız durumunda, son 5 yıllık (2006-2007-2008-2009-2010) sicil notu ortalamanızın 90 ve daha yukarı olması ve 2011, 2012 ve 2013 yıllarında disiplin cezası almamış olmanız halinde, kazanılmış hak aylık derecenizin 2014 yılı içerisinde 2 nci dereceye yükseltilmesi gerekecektir.
2 nci derece kadroya yükseltilmeniz, 3/5 olmanız nedeniyle 2/2 olarak yapılacaktır ve normal koşullarda 12.10.2014 tarihi itibariyle de 2 nci derecenin 3 üncü kademesine ilerlemeniz mümkün olacaktır.
2 nci dereceye yükseltilmeniz için herhangi bir başvuruda bulunmanıza gerek olmayıp, 2014 yılının Ocak ayı içerisinde bu işlemlerin kurumunuz tarafından yapılması gerektiğini düşünmekteyim.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: GÖRKEN

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3825 yazan semazen
bu konu karıstı bayağı. Devlet personelin tebliğinide okudum ama anlamadım :lol: papatya hanım var neyseki ona danışırız.

Daha
3 yıl 1 hafta önce #3827 yazan muna
uygulama öğrenim durumu itibariyle yükselebileceğiniz derecenin 4.kademesine geldiğinizde inceleme yapılarak şartlarınızın uygun olması halinde 2012 yılında 2.dereceye terfinizin yapılmasıydı. demek şartlarının uygun değilmiş ki terfiniz yapılmamış,

Sayfa oluşturma zamanı: 0.338 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.