logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

bagkur hizmeti

Daha
3 yıl 1 ay önce #3124 yazan clasksk
öNcelikler merhabaler.. sözleşmeli personel iken son kanunla kadroya geçiş yapmış olduk. burdaki sorum ssk hizmeti 3/4 sayılıyor iken bagkur hizmetini sıfır olarak sayılma sebebi nedir. bagkur hizmetim sayılmadığından 4 kademe geri kaldım

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #3132 yazan metinc

clasksk yazan: öNcelikler merhabaler.. sözleşmeli personel iken son kanunla kadroya geçiş yapmış olduk. burdaki sorum ssk hizmeti 3/4 sayılıyor iken bagkur hizmetini sıfır olarak sayılma sebebi nedir. bagkur hizmetim sayılmadığından 4 kademe geri kaldım

Hangi kadroya atandın kaçıncı dereceye atandın vs. biraz daha ayrıntı verebilirsen yardımcı olunur mutlaka...

Daha
3 yıl 1 ay önce #3138 yazan muna
bağkur da geçen hizmetinizin emekli keseneği esas aylığına sayılması gerekir. sigorta sürelerinde çakışma yoksa.

Daha
3 yıl 1 ay önce #3156 yazan salih kanat
Sınıfın gih değilse ve th, sh veya ah ise bağkurda geçen hizmetlerin değerlendirilir. O bakımdan unvanın önemli

Daha
3 yıl 1 ay önce #3198 yazan mithat
ssk hizmeti sayılmışsa bağkur hizmeti neden sayılmadı ki. bulunduğunuz unvanın hizmet sınıfından kaynaklı olabilir.

Daha
3 yıl 1 ay önce #3253 yazan clasksk
belediye tekniker kadrosu na atandım. 8/1 olduk. benle aynı hizmete yakın olan 2 kişi 7/3 sordugumda bagkur hizmeti sayılmadığından dendi. o nasıl iştir deyince yazı oyle geldi bagkur hizmeti sıfır ssk 3/4. surelerde çakışma yok.

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 1 ay önce #3258 yazan metinc

clasksk yazan: belediye tekniker kadrosu na atandım. 8/1 olduk. benle aynı hizmete yakın olan 2 kişi 7/3 sordugumda bagkur hizmeti sayılmadığından dendi. o nasıl iştir deyince yazı oyle geldi bagkur hizmeti sıfır ssk 3/4. surelerde çakışma yok.

Özel sektörde geçen hizmetler memurlar bakımından belli şartlar içinde değerlendirilir. ssk, bağkur arasında bir ayrım yapılmamıştır kanunda. Aşağıdaki yazı ve dpb görüşünü okumanı tavsiye ederim

Özel sektörde geçen hizmetlerin değerlendirilmesi:
Yazı

Görüş
Son Düzenleme: 3 yıl 1 ay önce yazan metinc.

Daha
3 yıl 1 ay önce #3263 yazan clasksk
cvp için tşk ederim ,acıklamali yazayım . 111 gun ssk ardından 5 yıl 5 ay tarım bagkur, 2 yıl sözleşmeli .8/1 dogrumudur

Daha
3 yıl 1 ay önce #3272 yazan birgul
Tekniker 9/2 den başlıyor. 2 yıl sözleşmeli hizmet varsa 8/1 olur. diğer hizmetlerinin sayılmamış gibi görünüyor. SSK hizmeti sayılmışsa da süre kademe ilerlemesi almaya yetecek kadar olmadığı için buradan anlaşılmıyor. ama bağkur sayılmamış anlaşılan.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: clasksk

Daha
3 yıl 1 ay önce #3274 yazan clasksk
peki bu durumda hangi yolla bu hizmetimi saydıracağım.yada oyle bir hakkım varmıdır

Sayfa oluşturma zamanı: 0.486 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.