logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Taşınır kayıt yetkilisi olarak görevlendirilme

Daha
3 yıl 1 ay önce #2850 yazan emircan alim
Şef kadrosunda çalışan bir memuru taşınır kayıt yetkilisi yapabilirlermi. Yani bu göreveler senin denilebilirmi? Şef kadrosunun görevleri arasında böyle bir görev yok bildiğim kadarıyla.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2865 yazan Kül Tigin
Sayın Alim
Taşınır kayıt yetkilisi bir kadro olmayıp görevlendirmedir. Taşınır Mal Yönetmeliğinde yer verilen "Taşınır kayıt ve kontrol yetkilileri, harcama yetkililerince, memuriyet veya çalışma unvanına bağlı kalmaksızın, taşınır kayıt ve işlemlerini bu Yönetmelikte belirtilen usule uygun şekilde yapabilecek bilgi ve niteliklere sahip personel arasından görevlendirilir." hükmü gereğince görevlendirilemeniz yapılabilir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
3 yıl 1 ay önce #2874 yazan zebani
Kadrolu olmadığı için pra alamıyorsun ama ekstra iş yükü biniyor üstüne ne kadar saçma B)

Daha
3 yıl 1 ay önce #2917 yazan salih kanat
böyle bir durumda önce sözlü olarak sonrada yazılı olarak itiraz etmek lazım görevlendrmeyi istemediğine dair. Ancak idare ısrar ederse neyapacan mecbuuuuuuuuuuur :silly:

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 1 ay önce #2918 yazan osman1
İşi bildiğini hissettirmemek lazım. Bir kadro uydursunlar bu iş için. Çok gerekli bir iş ise eğer.
Son Düzenleme: 3 yıl 1 ay önce yazan osman1 .

Daha
3 yıl 1 ay önce #3041 yazan salih kanat
Emircan bey itiraz ettinizmi ne sonuç çıktı merak ettim. benimde başıma böyle bir durum gelebilir gibi

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3589 yazan emircan alim

salih kanat yazan: Emircan bey itiraz ettinizmi ne sonuç çıktı merak ettim. benimde başıma böyle bir durum gelebilir gibi

Birşey çıkacağını düşünmediğim için itiraz etmedim

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3616 yazan salih kanat

emircan alim yazan:

salih kanat yazan: Emircan bey itiraz ettinizmi ne sonuç çıktı merak ettim. benimde başıma böyle bir durum gelebilir gibi

Birşey çıkacağını düşünmediğim için itiraz etmedim

Keşke etseydin muhtemelen kabul görürdü bu mali işler sıkıntılı işler çünkü zorla veya ben bilmiyorum diyen kişilere genelde yaptırılmıyor

Sayfa oluşturma zamanı: 0.361 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.