logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Amirin verdiği saçma emirlere itiraz

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #1699 yazan feylesof
Amirinizin saçma emirlerine itirz ediyormusunuz? İtiraz ederseniz amirinizde sizi disiplinle tehdit ediyormu? Başkalrının başınada geliyormu bu acaba :sick: Yoksa amir susuyormu sizde, veya başka şeklilde mi sizden acısını çıkartmaya çalışıyor

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan feylesof.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1701 yazan keremcem
Valla bizimkisi biraz atarlı kızdırmaya gelmiyor işler biraz ciddileşince ağlayabiliyor. Bayan amirle çalışmanın güzellikleri işte :lol:

Daha
3 yıl 2 ay önce #1704 yazan nazli
İşe yeni başladığım günlerde, bayan olan amirimiz erkek olan memur arkadaşa "kek" almasını söylemişti. Ama bunu da arkadaş unutabilir diye not olarak vermişti "1 adet kek alınacak" şeklinde. Arkadaş da kendisinden kek almasına değil, kekin yazılı not şeklinde verilmesine sinirlenmişti. Zekamda sorun mu var da kek alamayacağım diye. Kek alınmıştı sonuçta.
Ben de hep bu şekilde "kek" alan arkadaşların zeka sorunu olduğunu düşünmüşümdür.

Kek alanlar çoğaldıkça, amir bunu normal yerine getirilmesi gereken bir emir niteliğinde veriyor görevi artık.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1715 yazan scandisk

nazli yazan: İşe yeni başladığım günlerde, bayan olan amirimiz erkek olan memur arkadaşa "kek" almasını söylemişti. Ama bunu da arkadaş unutabilir diye not olarak vermişti "1 adet kek alınacak" şeklinde. Arkadaş da kendisinden kek almasına değil, kekin yazılı not şeklinde verilmesine sinirlenmişti. Zekamda sorun mu var da kek alamayacağım diye. Kek alınmıştı sonuçta.
Ben de hep bu şekilde "kek" alan arkadaşların zeka sorunu olduğunu düşünmüşümdür.

Kek alanlar çoğaldıkça, amir bunu normal yerine getirilmesi gereken bir emir niteliğinde veriyor görevi artık.

Amir memurundan nasıl kek istiyor. Onu bakkalamı gönderiyor kek alsın diye anlamadım

Daha
3 yıl 2 ay önce #1717 yazan nazli
:) İşyerine yakın bir yerden alsın diye. Kek almazsan, izin istediğinde vermeyecek, başka sorunlar çıkaracak diye, kek istemeyi emir olarak algılanıp yapıyordu arkadaş. Kendisini ikna edemedim almama konusunda.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1733 yazan metinc
Böyle ilginç memurlar olduğu müddetçe boyle amirlerde olacaktır

Daha
3 yıl 2 ay önce #1736 yazan murtaza
Amir memuru açıkça keklemiş diyebiliriz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1741 yazan Fatihsolmaz
Memurların görev tanımlarını anlatan yönetmeliklerde bulunan "Müdürün/amirin verdiği diğer işleri yapmak" diye bir madde olur genelde. Memur arkadaş bunu yanlış anlamış sanırım :)

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1748 yazan feylesof
Yokmu daha saçma sapan emirler vermeye kalkan amir

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
3 yıl 2 ay önce #1793 yazan mahsuni

feylesof yazan: Yokmu daha saçma sapan emirler vermeye kalkan amir

Daha saçma görevlendirmeler var, diyanette çalışırsın kaymakam seni başka işlerde görevlendirir, ne diyim daha

Sayfa oluşturma zamanı: 0.369 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.