logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

mahkeme kararı

Daha
1 hafta 14 saat önce #15089 yazan marjii
arkadaşlar ben meb de himetli idim müstafi sayıldım 2 sene önce geçenler de göreve dönmek için müracat ettim bakanlık mazeret öne sürdü eğitim öğretim sınıfı önceliğmizdir diye ben de dava açtım bu cevaplarına binaen şimdi dosya ankara 17 bölge idare mahkemesin de öğrenmek istediğim dava sonucu ne olur? mahkeme bakanlığın öne sürdüğü mazereti haksız bulur ise ben görevimi nasıl başlarım? teşekkürler

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 hafta 11 saat önce #15090 yazan metinc
Bir personelin yeniden atanmak üzere başvurusu durumunda 657 sayılı Kanuna göre idarenin takdir hakkı bulunmaktadır. O yüzden ne yazık ki bu tür davalar genelde olumsuz sonuçlanmaktadır. Yinede umarım davanızı kazanırsınız.

Daha
1 hafta 10 saat önce #15091 yazan Derdiya
müstefi sayılmanızla birlikte hakkınızda disiplin soruşturması yapılıp yapılmadığını bilmiyoruz. disiplin soruşturması yapılmış ise idare o durumda hakkınızdaki takdiri lehinize kullanmamış olacak ki göreve döndürmemiş ve ilgili mahkemeye yaptığı savunmada ondan bahsederek savunma yapmıştır o nedenle biraz zor.

Daha
1 hafta 9 saat önce #15092 yazan marjii
peki müstafi olalı 2 yıl oldum dava açma hakkım varmı ?var ise onunla ilgili açayım

Daha
1 hafta 4 saat önce #15094 yazan feylesof
60 günlük dava açma süresini çoktan kaçırmışsın.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
6 gün 9 saat önce - 6 gün 9 saat önce #15095 yazan Derdiya
size hayır cevabı verildikten sonra 60 günü geçmiş ise dava açamazsınız ama siz dava açtığınızdan bahsediyorsunuz.
Son Düzenleme: 6 gün 9 saat önce yazan Derdiya.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.362 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.