logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

muhasebe kadrosu

Daha
2 ay 4 gün önce #14606 yazan bubebu
merhaba ,
belediyelerde sözleşmeli muhasebeci olarak çalışılabilirmi bu kadro teknik kadro olarakmı geçiyor?
yardımınız için şimdiden teşekkürler

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 ay 4 gün önce #14608 yazan metinc
Muhasebeci genel idare hizmetlerinden bir kadrodur, teknik değildir. sözleşmeli çalışma imkanı yoktur.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bubebu

Daha
2 ay 4 gün önce #14609 yazan bubebu
KANUNDA GEREKLİ OLAN ŞARTLARI BULAMIYORUM BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ? GAZİ ÖN LİSANS MEZUNUYUM AÖFDE DE 4. SINIF MALİYE OKUYORUM BİR BELEDİYE DE TAŞERON OLARAK ÇALIŞIYORUM. BU KADROYA GELEBİLMEK İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR

Daha
2 ay 4 gün önce - 2 ay 4 gün önce #14610 yazan metinc
Muhasebeci memur kadrosudur. Memur kadrolarına girişin yolu ise KPSS dir. Ancak belediyeler Danıştay'ın iptal kararından sonra uzun bir süredir KPSS sonrasında merkezi yerleştirme ile memur alımı yapmıyorlar. Herhangi bir kadrolu memur olarak belediyeye girdikten sonra bir süre çalışıp görevde yükselme sınavı ile de muhasebeci kadrosuna atanabilirsin.

Belediyelerde çalışan sözleşmeli personel unvanlarına ise aşağıdaki yazının en altında yer alan Ek-1'e tıklayarak ulaşabilirsin.

http://memurunyeri.com/memur/ucret/13865-mahalli-idareler-sozlesmeli-personelinin-ucret-tavanlari-ve-ek-odemeleri-genelgesi-yayinlandi.html
Son Düzenleme: 2 ay 4 gün önce yazan metinc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bubebu

Sayfa oluşturma zamanı: 0.389 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.