logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Kaloriferci ve teknisyen

Daha
4 ay 4 gün önce #14308 yazan tesisatcı
Herkese mrb ben e.m.l tesisat bolumu mezunuyum tercihlerde kalariferci ve teknisyen olarak secim yapabiliyorum ama bunlar ardindaki farki bilmiyorum. maas olsun. calisma sartlari olsun. bu konuda bilgi sahibi olanlar yardimci olabilirler mi?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 4 gün önce #14309 yazan birgul
Kaloriferci yardımcı hizmet personeli, teknisyen ise teknik hizmet personeli sayılıyor. Kaloriferci ek göstergeden yararlanamıyor, teknisyenin ise ek göstergesi var. Teknisyen maaşı daha yüksek olduğu gibi, emekli olunduğunda alınacak emekli aylığı ve emekli ikramiyesi de daha yüksektir.

Kaloriferci olarak atanırsanız teknisyen kadrosuna geçmek istediğinizde unvan değişikliği sınavına girmeniz ve bu sınavı kazanmanız gerekecektir.

Daha
4 ay 4 gün önce #14311 yazan tesisatcı
Çok tesekkur ederim sagolun

Sayfa oluşturma zamanı: 0.316 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.