logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Hüküm Giyilmemiş Suç

Daha
10 ay 2 hafta önce #12778 yazan dgsnozr
Arkadaşlar şu an üniversite son sınıftayım. Fakat lise düzeyinden kpss'ye girmek istiyorum. Sorum şu zamanında 7 yıl önce 16 yaşındayken telefonumu kaybedip korkudan çalındı demiştim. Tabi hakkımda suç uydurmaktan dava açıldı. Dava bitti herhangi bir ceza almadım. Sicilde de görünmüyor. Arşivde dosya var sadece. Bu memuriyete engel olur mu? Kesin bir bilgi bulamadım.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
10 ay 2 hafta önce #12780 yazan metinc
Merak etme, memuriyete girmene engel olmaz.

Daha
10 ay 2 hafta önce - 10 ay 2 hafta önce #12782 yazan osman1

dgsnozr yazan: Arkadaşlar şu an üniversite son sınıftayım. Fakat lise düzeyinden kpss'ye girmek istiyorum. Sorum şu zamanında 7 yıl önce 16 yaşındayken telefonumu kaybedip korkudan çalındı demiştim. Tabi hakkımda suç uydurmaktan dava açıldı. Dava bitti herhangi bir ceza almadım. Sicilde de görünmüyor. Arşivde dosya var sadece. Bu memuriyete engel olur mu? Kesin bir bilgi bulamadım.

Memur olmaya engel bir durum değil, yaşadığınız sorun.
Son Düzenleme: 10 ay 2 hafta önce yazan osman1 .

Sayfa oluşturma zamanı: 0.401 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.