logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

derece ve kademe ile ilgili

Daha
11 ay 1 gün önce #12601 yazan 47sirac
2016-2017 Toplu sözleşme hükmü : (1) 457 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameyle 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile memura 15.01.2005'den sonra göreve başlayacaklara 1 derece verilecektir deniliyor. Verilecek 1 derece hizmet yilina yansıyacakmi?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
11 ay 21 saat önce #12602 yazan osman1
Verilecek ilave derece hizmet süresini, yılını etkilemeyecek.

Daha
11 ay 18 saat önce #12604 yazan feylesof
Hizmet yılını etkilese zaten bir anlamı olurdu :)

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
11 ay 18 saat önce #12605 yazan hgultepe
Kanunlarla verilen ilave derece ve kademe ilerlemeleri hizmete binaen verilmediği için hiç bir şekilde hizmet yılına sayılmayacaktır. iyi çalışmalar.

Daha
9 ay 5 gün önce #13152 yazan 47sirac
Derecemi kadememi hesaplıyacak bir uzman arıyorum.dosyamı ve evraklarımı göndereceğim.
gerekirse ücret vereceğim. bu konuda yardımcı olurmusunuz?

Daha
9 ay 5 gün önce #13154 yazan metinc

47sirac yazan: Derecemi kadememi hesaplıyacak bir uzman arıyorum.dosyamı ve evraklarımı göndereceğim.

Ücrete gerek yok, burası memurlar için ücretsiz destek veren bir sitedir. İntibak ile ilgili bilgilerini foruma yazarsan Papatya hanım yardımcı olacaktır.

Daha
9 ay 5 gün önce #13159 yazan papatya

47sirac yazan: Derecemi kadememi hesaplıyacak bir uzman arıyorum.dosyamı ve evraklarımı göndereceğim.

Sayın 47SİRAC,

Bilgilerinizi buradan paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
9 ay 4 gün önce #13161 yazan 47sirac
Hocam,2013 ten beri devamlı derecem ve kademem değişmekte, 2013 te memur oldum derecem 6/2 di müdür değişti, 8/1 e kadar çıkarıldım. müdür değişti 7/2 kadar düzeltildi. bu nedenle evrak üzerinde derecemi hesaplamanız mümkün mü? işçilikte çalıştığım ünvanımla ilgili sorunlar yaşıyorum. evrak üzerinden görmenizi isterim.

Daha
9 ay 4 gün önce #13164 yazan papatya

47sirac yazan: Hocam,2013 ten beri devamlı derecem ve kademem değişmekte, 2013 te memur oldum derecem 6/2 di müdür değişti, 8/1 e kadar çıkarıldım. müdür değişti 7/2 kadar düzeltildi. bu nedenle evrak üzerinde derecemi hesaplamanız mümkün mü? işçilikte çalıştığım ünvanımla ilgili sorunlar yaşıyorum. evrak üzerinden görmenizi isterim.

Sayın 47SİRAC,

Memyuriyete giriş tarihinizi, unvanınızı, diğer hizmetlerinizi, memuriyete girişteki eğitim durumunuz ve sonraki değişmeleri ayrıntılı olarak buradan yazabilirseniz sorunuzu cevaplandırabilirim.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
9 ay 1 gün önce #13177 yazan TOPRAK
Merhabalar Erzurum da atamaya tabi olmayan bir kamu kurumunda çalışıyorum doğuda çalışanlara ek 1 derece veriliyor mu varsa kanun maddesi ile cevaplayabilirseniz memnun olurum

Sayfa oluşturma zamanı: 0.354 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.