logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

MAHALLİ İDARELERDE SÖZLEŞMELİ PERSONEL

Daha
1 yıl 1 gün önce #12343 yazan Blade-19
Mahalli idarelerde görev yapan 4/b sözleşmeli personellerin bölümlerine göre seçiliyor mesela tekniker teknisyen şehir plancısı gibi vs. ama benim merak ettiğim konu örnek veriyorum heykel tıraş mezunu birisi grafiker ünvanı alıyor anlatmak istediğim şudur elektronik teknolojisi önlisans mezunu tekniker ünvanı alıyor bu bitirdiği bölümün mahalli idarelerde sözleşmeli olup olmayacağı neye göre belirleniyor bir keresinde bu bahsetmeye çalıştığım konuya göre bulmuştum sonradan kayıp ettim umarım anlatabildim bitirdii bölümün sözleşmeli memura uyup uymadığını gösteren cetvel tablo varmı ? iyi günler iyi çalışmalar arkadaşlar.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 1 gün önce #12344 yazan Blade-19
Arkadaşlar sözleşmeli personel kadro ünvanları nelerdir bunada cevap alabilirmiyim

Daha
1 yıl 1 gün önce - 1 yıl 1 gün önce #12345 yazan metinc
4/b sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar eki 4 sayılı cetvelde okul mezuniyetine ilişkin bilgiler var. Onun dışında hangi okul mezunu hangi kadro veya pozisyona atanır buna YÖK karar vermektedir ve bu kararlara toplu olarak ulaşabileceğin bir yer yok.

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar buradan veya anasayfadan ulaşabilirsin.
Son Düzenleme: 1 yıl 1 gün önce yazan metinc.

Daha
1 yıl 20 saat önce #12346 yazan Blade-19
benim istediğim mahalli idarelerle ilgili sözleşmel personel kadro ünvanlar yönetmeliği bir türlü arıyorum en son ne zaman çıktığına bakıyorum bir türlü internette denk gelmiyor

Daha
1 yıl 18 saat önce #12347 yazan metinc
Norm kadro yönetmeliğinimi kastediyorsun?

Daha
1 yıl 18 saat önce #12348 yazan Blade-19
yok hayır sözleşmeli personel istihdamından bahsediyorum

Sayfa oluşturma zamanı: 0.422 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.