logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

İstanbul'da çalışma imkanı olan Müfettişlikler nelerdir

Daha
1 yıl 3 ay önce - 1 yıl 3 ay önce #11668 yazan mağdur uzman
İyi günler,

Ben genel olarak İstanbul'da ve özelde müfettişlik bazında İstanbul ilinde çalışma imkanı veren kariyer meslekleri merak etmekteyim.

Mesela bildiğim kadarıyla vergi müfettişliğinde istanbul-izmir gibi grup başkanlıklarında çalışma imkanı mevcut.

Başka bakanlık veya genel müdürlük müfettişlikleri var mıdır bu şekilde?Yoksa diğerlerinin tamamı Ankara da bulunmak zorunda mıdır?

Özellikle papatya hanımdan cevap bekliyorum. Teşekkürler.

Konuyu A grubu kadrolar bölümüne açtığımı düşünmüştüm ama sanırım yanlış olmuş. Taşınmasını rica ediyorum.
Son Düzenleme: 1 yıl 3 ay önce yazan mağdur uzman.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 3 ay önce #11669 yazan osman1
Kurumların teftiş kurulları genellikle Ankarada bulunuyor.Ancak bazı kurumlar başka iller de de grup merkezleri oluşturabiliyor. Hangi müfettişlikleri düşünüyorsanız ilgili teftiş ve rehberlik kuruluna ait yönetmeliğe bakmak gerekir.

Daha
1 yıl 3 ay önce #11670 yazan metinc
Bu biligiyi toplu olarak bir yerde bulman mümkün değil. Yada papatya hanımında bilmesi mümkün değil. Ancak tek tek yönetmelikleri incelemen lazım osman1 in dediği gibi.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.329 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.