logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

ekonomist kadrosuna atanma şartları

Daha
1 yıl 6 ay önce #11239 yazan deliorman
Merhaba, ekonomist kadrosuna atanmak için hangi okul mezuniyeti gerekiyor birde mali hakları ne durumda çalışan arkadaşlardan yardım talep ediyorum.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 6 ay önce #11249 yazan osman1

deliorman yazan: Merhaba, ekonomist kadrosuna atanmak için hangi okul mezuniyeti gerekiyor birde mali hakları ne durumda çalışan arkadaşlardan yardım talep ediyorum.

İktisat ve maliye bölümlerinden mezun olanların bu kadrolara atanması mümkün. Maaşları çok yüksek değil. İşe yeni başlayan ve aile yardımı almayan (bekar veya eşi çalışan, çocuksuz) 2015 yılının ilk altı ayında aylık net 2.008 TL maaş alacaktır. Çalışacakları yere göre, bir miktar ek ödeme tazminatı almaları da mümkün.

Daha
1 yıl 6 ay önce #11250 yazan deliorman
teşekkür ederim osman bey

Daha
1 yıl 6 ay önce #11257 yazan rassal olay
Ekonomistlerin bir görev tanımı bulunmamakta. Bu kişiler mali hizmetler müdürlüğünde çalıştırılıyor ancak tam olarak ne iş yapıyorlar?

Daha
1 yıl 6 ay önce #11259 yazan keremcem
bütçe işlerini vs. yaptırıyorlar heralde

Daha
1 yıl 6 ay önce #11283 yazan deliorman
bir arkadaş 2.800 maaş alıyorlar demişti

Sayfa oluşturma zamanı: 0.340 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.