logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

teknisyenin hizmet birleştirmesi nasıl olur?

Daha
1 yıl 10 ay önce #10245 yazan emrah aslan
merhabalar ben 2006-2009 yılları arasında ssk lı olarak fabrikada elektrik teknisyenliği yaptım.
2012 yılından beridir memur olarak olarak kamuda çalışıyorum . Şu anki sınıfım teknik hizmetler kadrom teknisyen.

benim öğrenmek istediğim;
1-hizmet birleştirmesini nasıl yaparım. ?
2-hizmet birleştirmesi sonunda derece/kademede yükselme olacak mı?
3-hizmet birleştirmesi sonunda sgk ya herhangi bir ücret verecekmiyim.?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 10 ay önce #10247 yazan nazli
Özel sektörde mesleğiniz ile ilgili yaptığınız çalışma sürelerinin 3/4'ü memuriyet derece ve kademenizde değerlendirilir, emeklilik derece ve kademenizde ise tamamı değerlendirilir.
Özel sektör hizmetleriniz değerlendirilmemişse kurumunuza SGK'dan temin edeceğiniz belgelerle müracaat ederek hizmetlerinizin memuriyetten sayılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, SGK tarafından hizmetleriniz birleştirilmemişse emekli oluncaya kadar geçecek süre içerisinde hizmet birleştirmesi yapılmasını isteyebilirsiniz. Hizmet birleştirmesi nedeniyle herhangi bir prim farkı söz konusu olup olmayacağı sgk tarafından tespit edilecektir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: emrah aslan

Daha
1 yıl 10 ay önce #10249 yazan emrah aslan
verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Daha
1 yıl 10 ay önce #10260 yazan emrah aslan
editörler lütfen yardım etsin , hizmet birleştirmesi sonucunda sgk ya ne kadar ödeme yapacağım.

Daha
1 yıl 10 ay önce #10262 yazan semazen
bunu ancak sgk dan öğrenebilirsin. çünkü ayrıntılı hizmet dökümlerin vs. gerekir.

Daha
1 yıl 10 ay önce #10266 yazan osman1
Emeklilik bakımından hizmet birleştirmesi yapmanız şart değil bence. Emekli olacağınız zaman da yapabilirsiniz.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.471 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.