logo yeni

× Burada intibak, kadrolar, ödül, ödev ve sorumluluklar, yasaklar gibi konularda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

teknisyen kendi isteğiyle vhki olabilirmi?

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9648 yazan kapadokya
teknik hizmetler sınıfında çalışan teknisyen , çalıştığı kuruma başvurarak kendi isteğiyle vhki olabilirmi?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9649 yazan metinc
Teknisyen kadrosundan veri hazırlama ve kontrol işletmeni kadrosuna geçiş görevde yükselme mahiyetinde değildir. Ayrıca vhki kadrosu özel bir mesleki veya teknik eğitim de gerektirmemektedir. Dolayısıyla teknisyen kadrosundan vhki kadrosuna sınavsız olarak geçmen kurumunun takdirindedir.

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9653 yazan levent
değerli arkadaşım neden teknik hizmetler (teknisyen) kadrosundan VHKİ kadrosuna geçmek istiyorsun bunun nedenlerini biraz paylaşabilir misin?
teknik hizmetler kadrosunun özlük hakları daha iyi değil mi?

:)

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9656 yazan levent
hangi kurumda teknisyen olduğunu bilmiyorum, örneğin Milli Eğitim Bakanlığında genel prosedürden bahsedeyim belli dönemlerde sınavsız görevde yükselme talepleri alınır. Bu taleplerde bazı şartlar isterler Tahsil, çalışma süresi, bilgisayar sertifikası veya diploması başvurular alındıktan sonra komisyon kararı ile geçiş yaptırırlar. burada baz aldıkları tahsil belli bir katsayı ile çarpılır, çalışma süresi belli bir katsayı ile çarpılır, sertifikası olanla diploması olan farklı bir değerlendirilir. bunların hepsi toplanır en yüksek puanı olanlara kendilerinin belirttiği sayı kadar atama yapılır.

:)

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9658 yazan mtuncer_06
şimdi bu arkadaş ne durumda nasıl bir düşüncesi var bilmiyorum ama bence kadrosunu değiştirmesin idari amirleriyle görüşsün sinsile yoluyla teknisyenlik yapmak istemiyorsa masa başı bir iş istiyorsa bence bu yolu tercih etmeli.Teknisyenlik (TH) basit bir brans değil benim kurumumda memurlar teknisyen olabilmek için sınava giriyor.Ben teknikerim mühendislik okumak istiyorum vede bana doğrudan faydası olacak (TH) olduğum için ama memur olsam hiç bir işime yaramaz işte kurumun ünvan değişikliği sınavı açacakta oda senin branşın çıkacakta uzun hikaye.Ben senin yerinde olsam kadromu feda etmem ancak ben dahil benim kurumumda bir çok kişi var masa başı işi yapan eğer derdin böyle ise bu yolu seç.Şimdiden bütün forumdaki arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9659 yazan mr.kowalski

kapadokya yazan: teknik hizmetler sınıfında çalışan teknisyen , çalıştığı kuruma başvurarak kendi isteğiyle vhki olabilirmi?

BİZ TH GEÇMEYE ÇALIŞIYORUZ ADAMIN SORDUĞU SORUYA BAK.
ŞAKAMI BU ŞİMDİ

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9662 yazan kapadokya

mr.kowalski yazan:

kapadokya yazan: teknik hizmetler sınıfında çalışan teknisyen , çalıştığı kuruma başvurarak kendi isteğiyle vhki olabilirmi?

ŞAKAMI BU ŞİMDİ

kardeşim bu soruyu kendim için sormuyorum. çalıştığım kurumda elektrik teknisyeni bir arkadaşım var mesleki becerisi zayıf, tamirat işlerini yapamıyor , amirlerde bu yüzden çocuğun üzerine gidiyor. arkadaş da istifa edicem diyor. bu soruyu ben bu yüzden sordum.

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9663 yazan mr.kowalski

kapadokya yazan:

mr.kowalski yazan:

ŞAKAMI BU ŞİMDİ

kardeşim bu soruyu kendim için sormuyorum. çalıştığım kurumda elektrik teknisyeni bir arkadaşım var mesleki becerisi zayıf, tamirat işlerini yapamıyor , amirlerde bu yüzden çocuğun üzerine gidiyor. arkadaş da istifa edicem diyor. bu soruyu ben bu yüzden sordum.

th olunca ilaki o işi yapcan diye bir şey yok ben yhs sınıfındayım th sınıfının yapacağı bütün işleri ben yapıyorum. Ayrıca evrak kayıt işinide bir teknisyen yapıyor. Ne yapalım şimdi o kaymağını yiyor diye devletin işi yapılmasınmı benimde elimden geliyor yapıyorum. Mevcut siyasi durumu benimsemiye bilirsiniz ama bizler devlet memuruyuz bize bu yakışmaz devletin işi yarım bırakılmaz vatandaş bekletilmez

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9669 yazan scandisk
kuruma dilekçe ile başvursun olay kurumun yetkisindedir bence de

Daha
2 yıl 2 hafta önce #9671 yazan mtuncer_06
o arkadaşa selam söyle sert çıksın istifa edecem ne demek yok öyle sert yapsın ben bu işi beceremiyorum masa başı işi istiyorum desin.

Sayfa oluşturma zamanı: 1.489 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.