logo yeni

Belediye personelini sorunlarınıda unutmayın

Daha
3 yıl 2 ay önce #367 yazan semazen
Site olarak bir çok kesimiz sorunlarına değiniyorsunuz görüyorum, sizden isteğim belediyelerde çalışan memurlarında sorunlarını dile getirin. Çünkü gerçekten belediyelerde çalışan memurlar diğer memurlar kadar rahat değiller.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1009 yazan metinc
belediyede memur olmak zaten başlı başına sorun. Başkan kanunsuz iş ister yapsan bir türlü yapmasan bir türlü. Kadronla alkasız işlerde çalıştırılırsın. Kadron memurdur itfaiyede çalışırsın rezalet yani

Daha
3 yıl 2 ay önce #1014 yazan turanaga
Belediyeler siyasetin daha ağırlıkta olduğu kurumlar. Her seçim tedirginlik. Her farklı partiden belediye başkanı seçilmesi yeni huzursuzluk ve belirsizlik demek.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1024 yazan Kül Tigin

semazen yazan: Site olarak bir çok kesimiz sorunlarına değiniyorsunuz görüyorum, sizden isteğim belediyelerde çalışan memurlarında sorunlarını dile getirin. Çünkü gerçekten belediyelerde çalışan memurlar diğer memurlar kadar rahat değiller.

Site olarak yayın politikamız, kadro sayısına, görev unvanına bakmadan tüm kamu personelinin sorunlarına ve çözüm yollarına sitemizde mümkün olduğunca yer vermektir. Bunu yaparken elbetteki mevcut gelişmeler ve gündemdeki konular takip edilmektedir.

Belediye personelinin sorunlarının sitemizde yer alması için siz de bir haber metni hazırlayabilir ve anasayfadaki haber ekle butonunu kullanarak bize gönderebilir veyahut bu forumda ilgili konuları açarak gündemde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 1 ay önce #9118 yazan tekniker
merhaba ,

ben bir su idaresinde elektrik teknikeriyim. 2013 teki torba kanunla sözleşmeliden kadroya geçtim. vardıyalı olarak 3 vardiya çalışıyorum vardiyada tek başıma çalışmaktayım.sorumluluk alanım ve faal çalışan bir sürü makina ve motorlarla uğraşıyorum işçi gibi görev yapıyorum benimle beraber 3 adet taşeron işçi vardiyalarda birer kişi görev yapıyoruz. . temizlik arıza ve beden gücü işleri yapıyorum taşeron ve işçilerle aynı görevi yapıyorum. bunları dile getirmemize rağmen hiçbir şekilde görevimiz değişmiyor. poliste vardiyalı çalışıyormuş oda memurmuş gibi saçma sapan bahaneler sunuyorlar benim gibi çalışan teknik hizmet sınıfında çalışan memur arkadaşlarım korkularından seslerini çıkartamıyorlar. herkes bir ilçeye sürülürüm işime birşey olur vb. gibi şeylerden korkuyoruz. dayısı olan masada oturuyor. bu taşeronda dahil işçiler yatışta memurlar resmen amelelikte çalışıyor. temizlik yapmadığımız için t utanak tutuluyor. bayram seyran çalıştırmak istiyorlar. fazla mesailerimizi vermiyorlar. kimseye sözümüz geçmiyor taşeronlar bile bizimle dalga geçiyorlar . nasıl memursunuz diye . psikolojimiz bozuluyor. aşağılanıyoruz resmen . buna çözüm arıyoruz . memur olacaksanız belediyede olmayın . ekmeğimiz için dişimizi sııkıyoruz resmen.

Daha
2 yıl 1 ay önce #9122 yazan kemal cebi

tekniker yazan: merhaba ,

ben bir su idaresinde elektrik teknikeriyim. 2013 teki torba kanunla sözleşmeliden kadroya geçtim. vardıyalı olarak 3 vardiya çalışıyorum vardiyada tek başıma çalışmaktayım.sorumluluk alanım ve faal çalışan bir sürü makina ve motorlarla uğraşıyorum işçi gibi görev yapıyorum benimle beraber 3 adet taşeron işçi vardiyalarda birer kişi görev yapıyoruz. . temizlik arıza ve beden gücü işleri yapıyorum taşeron ve işçilerle aynı görevi yapıyorum. bunları dile getirmemize rağmen hiçbir şekilde görevimiz değişmiyor. poliste vardiyalı çalışıyormuş oda memurmuş gibi saçma sapan bahaneler sunuyorlar benim gibi çalışan teknik hizmet sınıfında çalışan memur arkadaşlarım korkularından seslerini çıkartamıyorlar. herkes bir ilçeye sürülürüm işime birşey olur vb. gibi şeylerden korkuyoruz. dayısı olan masada oturuyor. bu taşeronda dahil işçiler yatışta memurlar resmen amelelikte çalışıyor. temizlik yapmadığımız için t utanak tutuluyor. bayram seyran çalıştırmak istiyorlar. fazla mesailerimizi vermiyorlar. kimseye sözümüz geçmiyor taşeronlar bile bizimle dalga geçiyorlar . nasıl memursunuz diye . psikolojimiz bozuluyor. aşağılanıyoruz resmen . buna çözüm arıyoruz . memur olacaksanız belediyede olmayın . ekmeğimiz için dişimizi sııkıyoruz resmen.

Belediyelerde çalışanların böyle sıkıntıları var evet. bizim bir akraba vardı zabıta olduğu halde zorla itfaiye işi yaptırıyorlardı. öte yandan iki ikramiyesi ve sds ile ekstra ücret alıyordu. böylede bir avantajı vardı yani

Sayfa oluşturma zamanı: 0.347 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.