logo yeni

Bilgisayar işletmeni itfaiyede görevlendiriliyor.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1017 yazan metinc
Bilgisayar işletmeni nasıl itfaiyede görevlendirilebilir söylermisiniz, ben söyleyim başkan öyle isterse olur çünkü orada acil elemana ihtiyaç var denir. sen zaten göbekten başkana bağlısın sesin çıkmaz çünkü belediyede işler diğer kurumlardaik gibi yürümez.

başımıza bir iş gelse kim sorumlu olacak :sick:

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #1033 yazan QIRIX
EVET BİR BİLGİSAY İŞLETMENİ OLARAK SİZİ İTFAYE MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVLENDİREBİLİR AMA İTFAYECİ OLARAK DEĞİL ORDAKİ GELEN GİDEN EVRAK YAZIŞMALAR V.S İÇİN

AYRICA BELEDİYEDEKİ İŞLER TIKI ÜNİVERDİTEDEKİ YÜRÜYOR.BEN BU DURUMA YABANCI DEĞİLİM.EĞER SİZİ İTFAYECİ OLARAK GÖREVLENDİRİRSE REST ÇEKMESİNE REST ÇEKERSİNİZ VE HATTA İDARE MAHKEMESİNE GİDER İPTAL DAHİ EDERSİNİZ HEMDE ÇOK RAHATLIKLA YALNIZ SİZİNLE UĞRAŞIRTIR. ORAYA BURAYA BOYUNA GÖREVLENDİRİR.

BENÜNİVERSİTEDEYKEN ŞAHSEN BÖYLE RESTLER HEP ÇEKTİM ASLA BOYUN EĞMEDİM. EN SONUNDA PES ETTİLER..
SENİN DAYANMA GÜCÜNE MADDDİ İMKANINA VE AZİM VE CESARETİNE BAĞLI. HEMDE ÇOK ÇOK BAĞLI.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Daha
3 yıl 2 ay önce #1382 yazan Fatihsolmaz
Belediyeler, üniversiteler hep tek adamın lafıyla yönetilen kurumlardır. Yaptım oldu mantığı vardır. Kurum işlerini şahsileştirirler, göreve itiraz edersin, bana itiraz ediyorsun derler. Üst yorumdaki arkadaşımın dediği gibi "benimle uğraşırlar" korkun yoksa iptal davası aç. Allah kolaylık versin.

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Daha
3 yıl 2 ay önce #1386 yazan scandisk
Bilgisayar işletmenine değilde yangın çıkan eve acırım :P

Sayfa oluşturma zamanı: 0.345 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.