logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

tercihler hakkında

Daha
2 yıl 3 ay önce #8614 yazan tugay42
p3 puanım 87 sıralamam 5800 acaba en mantıklı 4001 kodu neler, yardım eder misiniz?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 3 ay önce #8617 yazan lazslo
bu puan ve sıralama ile ilk tercihte yada ikinci tercihte istediğin yere girebilirsin. Mantıklı 4001 kodu derken neyi kastettiğini anlamadım.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8618 yazan tugay42
hocam tercihler hakkında bilgim yok. en mantıklı yerler nereleri bunu arastırmaya calısıyorum. bölümüm de fef mat. v.h.k.i dışında nereler mantıklı ki

Daha
2 yıl 3 ay önce #8619 yazan lazslo
Memur kadrosu yerine bilgisayar işletmeni ve vhki kadrolarını tercih etmen biraz daha maaş farkı olduğu için avantajlıdır. Onun dışında tercih yapmadan önce aşağıdaki yazıyada bakabilirsin:
http://memurunyeri.com/kpss/kpss-diger/1264-kpss-tercihlerinde-dikkat-edilmesi-gereken-hususlar.html

Daha
2 yıl 3 ay önce #8632 yazan semazen
87 puanla 5800 üncü olmak biraz yüksek değilmi? bu sene sınavmı zorduda düşük puana bu kadar iyi bir sıralama gelmiş?

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.454 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.