logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro çalışanlarına döner sermaye verilmesi

Daha
2 yıl 3 ay önce #8497 yazan ahmet_29
Chp Millet vekili TANRIKULU 06/08/2014 tarihinde Tapu ve Kadastro çalışanlarına döner sermaye ücreti ve mesai verilmesi için önerge vermiştir. Lütfen bu konuyu sıcak tutalım.

Acigerci

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 3 ay önce #8498 yazan ahmet_29
daha detaylı bilgi için
http://memurunyeri.com/memur/ucret/7257-doner-sermaye-gelirinden-tapu-personeline-odeme-yapilmasi-icin-kanun-teklifi-verildi.html

Acigerci

Daha
2 yıl 3 ay önce #8506 yazan birgul
Muhalefetin verdiği önergelerden tekliflerden bişey çıkmıyor maalesef. İktidarın da umrunda değil zaten. :(

Daha
2 yıl 3 ay önce #8515 yazan ahmet_29
muahlefet vermiş olsada en azından mecliste tapucuların sorunlarını bilen mhp kayseri milletveli, chp dende 2 vekil var bizler hakkında önerge veren. yetkili sendika kendine yakın olan vekilleri devreye neden sokmaz diye bende düşünüyorum. ama yinede Muhalefetteki mhp ve chp milletvekillerini tebrik ediyorum ve kendilerine müteşekkirim bizler için önerge veren bütün vekillerimize teşekkür ediyorum Rabbim onlardan razi ve memnun olsun.

Acigerci

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.338 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.