logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

ek gösterge sorunu

Daha
2 yıl 2 ay önce #8481

5 yıldır 657 sayılı DMK ya tabi VHKİ olarak Milli Eğitim Bakanlığında çalışmakta iken İçişleri Bakanlığı İl Planlama Uzman Yardımcılığına 8/3 derece kademe ile naklen atandım. şimdi uzman yardımcısı maaşı alırken 8. derece ek göstergeden faydalanabilir miyim, yoksa hiç hizmeti bulunmayan 9/1 olarak göreve başlayan uzman yardımcısı arkadaşlarla aynı maaşı mı alırım ? şimdiden teşekkür ederim.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 2 ay önce #8484

Sayın ZUZMANN,

İl Planlama Uzman Yardımcısı ya da diğer uzman yardımcılıkları unvanı için ek gösterge belirlenmemiştir. Bu nedenle, uzman yardımcısı kadrosunda iken kazanılmış hak aylık derecesi kaç olursa olsun ilgili unvan için belirlenmiş ek göstergeden yararlanma imkanı olamayacaktır.

Öte yandan, 8/3 kazanılmış hak aylık derecesinde 8 inci derece kadroda 5 yıl hizmet bulunan bir uzman yardımcısı, 9/1'de yeni göreve başlamış uzman yardımcısına göre 10 TL daha fazla maaş alabilecektir.
,


Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 2 yıl 2 ay önce yazan papatya.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 2 ay önce #8490

sayın yönetici, vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.554 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.