logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

SÖZLŞMELİDEN MEMURİYETE GEÇTİM DERECE KADEME

Daha
2 yıl 5 ay önce #8152 yazan NAZAR
BEN 4 YILLIK LİSANS MEZUNUYUM SÖZLEŞMELİ OLARAK 15.02.2012 DE BAŞLADIM 11.10.2013 TE KADROYA GEÇTİM ŞU ANDA DERECEM VE KADEMEM KAÇ OLMASI LAZIM AYRICA TEKNİK HİZMETLER SINIFINA GEÇTİM TŞKLER MAİL ADRESİME YAZARMISINZ

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 5 ay önce #8159 yazan Kül Tigin
Sayın Nazar
Okulunuz ve atandığınız unvan nedir?

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 5 ay önce #8164 yazan NAZAR
ÇÖZÜMLEYİCİ KADROSU 4 YILLIK MEZUNUM

Daha
2 yıl 5 ay önce #8165 yazan NAZAR
TEKNİK HİZMETLERE GEÇİNCE DERECEM VE KADEMEM ARTACAKMI

Daha
2 yıl 5 ay önce #8167 yazan papatya
Sayın NAZAR,

Lisans mezuniyetinizin fen bililimleri veya teknik bilimler alanında olmaması durumunda Teknik Hizmetler Sınıfına geçmenizden dolayı derece ve kademe ilerlemesi yapamazsınız. 15.02.2012'de göreve başlamış olduğunuza göre, 15.02.2014 tarihi itibariyle 9/3 olmanız gerekmektedir. Mezuniyetiniz fen bilimleri veya teknik bilimler alanında ise o zaman 8/3 olmanız gerekecektir.

Daha
2 yıl 5 ay önce #8170 yazan NAZAR
İŞLETME MEZUNUYUM AYRICA YUKSEK LİSANS OKUYORUM İLERİDE DERECEM VE KADEMEM YUKSELMEZMİ

Daha
2 yıl 5 ay önce #8171 yazan papatya
Sayın NAZAR,

İşletme mezunu olmanız nedeniyle 9/1 başlangıç derece ve kademesine göre her hizmet yılınız için ilave bir kademe alırsınız. Yüksek lisansı tamamlamanız durumunda da ilave bir kademe alırsınız.

Daha
2 yıl 5 ay önce #8194 yazan NAZAR
İŞLETME MEZUNUYUM ŞU AN 9/3 YÜM ÇÖZÜMLEYİCİ MAAŞIM NET NE KADAR OLMASI LAZIM ÖZEL HİZMET EK ÖDEME YAN ÖDEME İŞ RİSKİ VS. HEPSİ DAHİL BEKARIM AYRICA

Daha
2 yıl 5 ay önce #8210 yazan papatya
Sayın NAZAR,

İşletme mezunu olduğunuz, 2 yıl hizmetiniz olduğu, 9/3 olduğunuz ve bekar olduğunuz varsayımıyla Çözümleyici kadrosunda aylık net maaşınız, 2.345 TL olacaktır (%15 Gelir Vergisi kesintisi uygulanarak)

Daha
2 yıl 4 ay önce #8224 yazan NAZAR
ÖZEL HİZMET -EK ÖDEME- YAN ÖDEME -İŞ RİSKİ VS. HEPSİ DAHİL KAÇ OLMASI LAZIM

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.356 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.