logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

ASKERLİK HİZMETİNİ SAYDIRMAK

Daha
2 yıl 5 ay önce #7871 yazan mtuncer_06
ARKADAŞLAR HERKESE KOLAY GELSİN BEN ASKERLİĞİMİ SAYDIRMAK İSTERİM AMA YAKIN BİR ZAMANDA SAYDIRAN VEYA SAYDIRMAK İSTEYEN VAR MI BİLGİLERİNİZİ VEDE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 5 ay önce #7881 yazan turanaga
Ben borçlanmak için araştırdım ama gerek olmadığı sonucuna vardım. 51 yaşında emekli olacağı en erken. o tarihte zaten 28 yıl hizmetim olacak. 6 ay askerlik için ödeme yapmaya gerek yok. ödenecek para oradan 6 aylık emekli ikramiyesi farkı ve maaş farkını karşılamıyor gibi.

Bir de borçlanacaksanız emekli olmaya yakın bir tarihte karar verin derim.

Daha
2 yıl 4 ay önce #8238 yazan semazen
aylık ne kadardır borçlanma miktarı fikri olan varmı?

Daha
2 yıl 4 ay önce #8239 yazan osman1
Borçlanma miktarı kişiye göre değişir. Memurun borçlanma tarihi itibariyle son kesenekleri esas alınarak kesinti yapıldığından, her memur için askerlik borçlanması miktarı farklı olabilecektir.

Daha
2 yıl 4 ay önce #8242 yazan semazen
o zaman güncel rakamlarla ödeme yapacağız anlaşılan

Daha
2 yıl 4 ay önce #8252 yazan osman1
güncel rakamlar olacak. ayrıca, rakamlar kişilere göre farklı olabilecek.

Daha
2 yıl 4 ay önce #8267 yazan kenan sever
yaş sınırına takılıyorsan yani yemekli olmak için yaşı beklemek zorundaysan askerlik borçlanmasının da bir anlamı kalmıyor. bende düşünmüştüm borçlanmayı ama yaşı bekleyeceğim için vazgeçtim.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.366 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.