logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

KAPSAMDIŞI PERSONEL NAKİL HARCIRAHI

Daha
2 yıl 6 ay önce #7278

ARKADAŞLAR şanlıurfa tedaş da 2001 girişli kapsamdışı personel olarak görev yaparken özelleşmeden sonra 4-c li olarak istanbul a DSİ lerine atandım. Daha sonra davam sonuçlanınca dpb lığınca 657 mühendis olarak tekrar aynı görev yaptığım istanbul dsi de atamam yapıldı. şanlıurfadan istanbula nakil yol harcırahımı alabilirmiyim. Sonuçta bana yapılan 4-c uygulamasını mahkeme iptal etti. Yardımcı olursanız sevinirim.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 6 ay önce #7286

Geçici personelin ve sözleşmeli personelin memuriyete geçmesi halinde kendilerine sürekli görev harcırahı ödenmiyor. Ancak son dönemlerde Danıştay sözleşmeli iken memur olanlara sürekli görev verilmediği için açılan davalarda harcırah ödenmesine karar vermektedir. Ancak geçici personel için böyle bir kararı duymadım. Yine de dava açarsanız belki kazanırsınız.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 5 ay önce #7308

bende hiç örnek karara rastlamadım. mahkemeden olumlu çıkması ihtimali bayağı düşük bence

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.526 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.