logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Tekniker özlük hakları

Daha
2 yıl 8 ay önce #6934 yazan ozlem0309
Ben 2 yıllık MYO Tekniker ünvanıyla mezun oldum. Şu anda bir kamu kuruluşunda GİH sınıfında bilgisayar işletmeni olarak görev yapmaktayım.Tekniker ünvanının zam ve tazminat ayrıca özel hizmet tazminatından faydalanabilirmiyim. Bu durumla ilgili kanun madde varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim . Kurumum ünvan değişikliği sınavı açmadığı için ben ve benim gibi birçok arkadaşım mağdur durumda. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 8 ay önce #6935 yazan papatya
Sayın ÖZLEM0309,

Tekniker kadrosuna atanmadan tekniker unvanı için belirlenen zam ve tazminatlardan yararlanabilmeniz için, Meslek Yüksek Okulu öncesindeki eğitim durumunuza göre teknik hizmetler sınıfına dahil bir kadroda çalışıyor olmanız gerekecektir.

Mesajınızda yer alan bilgilere göre, Bilgisayar İşletmeni olarak görev yapmakta iken, eğitim durumunuzun gerektirdiği zam ve tazminatlardan yararlanmanız mümkün olamayacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozlem0309

Daha
2 yıl 8 ay önce #6943 yazan semazen

ozlem0309 yazan: Ben 2 yıllık MYO Tekniker ünvanıyla mezun oldum. Şu anda bir kamu kuruluşunda GİH sınıfında bilgisayar işletmeni olarak görev yapmaktayım.Tekniker ünvanının zam ve tazminat ayrıca özel hizmet tazminatından faydalanabilirmiyim. Bu durumla ilgili kanun madde varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim . Kurumum ünvan değişikliği sınavı açmadığı için ben ve benim gibi birçok arkadaşım mağdur durumda. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla

GİH te iken herşeyden mahrumsun sonuç olarak.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6973 yazan mtuncer_06
ünvan değişikliğini kazanmadan olmaz aynısı benimde başıma geldi okulu 12.06.2012 de bitirdim vede18 ay sonra sınavı kazanarak tekniker kadrosuna atandım.mesela şimdi ben bir mühendislik okulunu bitirirsem teknik hiz.lerde olduğum için maaş ve özlük haklarını alırım

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.337 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.