logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Özlük haklar...

Daha
2 yıl 7 ay önce #6771

M.E.B. de sınıf çğretmeni iken büyükşehir belediyesine kurumlar arası geçiş yaptım.halen eğitmen kadrosunda devlet memuruyum.Belediyenin Özel eğitim okulunda görevlendirilidm .Ben belediyenin sosyal hizmetler dairesine bağlı çalışıyorum.Ancak Özel eğitim okulunda Kültür dairesi tarafında özel eğitim öğretmeni olarak meslek edindirme kurslarında görev verildi.Ben farklı bir daire başkanlığında eğitmen kadrosunda çalışıyorken diğer bir daire başkanlığı tarafından görevlendirilmem ne kadar doğru ve bu girmiş bulunduğum derslerden dolayı bir ekders ücreti hakkım olup olmadığını bilmiyorum .bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa beni aydınlatabilir isiniz???? :blink:

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 7 ay önce #6783

Hangi dairenin personeliyseniz (kadronuz neredeyse) o daire görevlendirmenizi yapabilir. Daha önce çalıştığınız dairede de görevlendirmeyle çalışıyor olabilirsiniz. Kadronuzun bağlı olduğu daireye göre görevlendirme konusu değişir bence.
Ek ders ücreti alınmasını gerektiren bir görev yapıyorsanız, bu ücretin de ödenmesi gerekir.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.557 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.