logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

4-C MAAŞ PROGRAMI-son şekli

Daha
2 yıl 9 ay önce #6383 yazan Abdullah KUSEYRİ
Sayın
Uzmanlarım ve site takipçileri.....
4-C geçici personele ait maaş bordrosunu DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI'nın maaş tutarlarına istinaden yaptığı açıklamaya göre SON ŞEKLİ olarak yeniden formatlayarak ekledim...... Yararlı olması dileğiyle

Abdullah KUSEYRİ
Bakırköy Adliyesi
Zabıt katibi
İdari İşler Müdürlüğü

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 9 ay önce #6384 yazan Abdullah KUSEYRİ
Dosyayı ekliyemiyorum........

Daha
2 yıl 9 ay önce #6387 yazan Kül Tigin
Sayın Kuseyri
Eklemek istediğiniz dosyaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresimize gönderebilirsiniz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 9 ay önce #6401 yazan papatya

Abdullah KUSEYRİ yazan: Sayın
Uzmanlarım ve site takipçileri.....
4-C geçici personele ait maaş bordrosunu DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI'nın maaş tutarlarına istinaden yaptığı açıklamaya göre SON ŞEKLİ olarak yeniden formatlayarak ekledim...... Yararlı olması dileğiyle

Abdullah KUSEYRİ
Bakırköy Adliyesi
Zabıt katibi
İdari İşler Müdürlüğü

Sayın KUSEYRİ,

Memurunyeri.com'da yer alan 4/C hesaplama motoru en güncel düzenlemelere göre ziyaretçilerin istifadesine sunulmuştur.

DPB tarafından yapılan açıklamadaki maaş hesaplama şekli sonrasında da yeni düzenleme yapılmıştır. DPB Sitesinde yer alan hesaplama şeklinde eş ve çocuk yardımının bir bölümü prime esas kazanç sınırında tutulduğundan bu rakamlar üzerinden SGK kesintisi yapılması gibi bir durum ortaya çıkmıştır. Oysa ki, 14 Şubat 2014 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan Sosyal Güvenlik Kurumu Tebliği ile, prime esas kazanç kapsamında yer alması gereken aile yardımı tutarı yükseltilmiş olduğundan, 4/C personelin eş ve çocuk yardımından SGK primi kesilmesi durumu ortadan kalkmıştır.

Bilgilerinize...

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
2 yıl 9 ay önce #6423 yazan kemal cebi
4c ücretleri için ödenmesi gereken doğru rakaları buradan hesaplıyorum ben. 4c ücret hesabı

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.363 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.