logo yeni

cumhuriyet bayrami

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİĞİ

  • Bülent89
  • Bülent89 Kullanıcısının Avatarı Konuyu Başlatan
  • Ziyaretçi
2 yıl 8 ay önce #6181

GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMELİĞİNE GÖRE EĞER DUYURUDA 100 KADRO YAPILMIŞ VE SINAVI KAZANAN 200 İSE BUNUN 100 ASIL 100 YEDEK OLARAK BELİRLENECEK VE YEDEKLERDE DUYURULAN KADROLARDAN BOŞ KALAN VEYA BOŞALANLARA 6 AY İÇİNDE YEDEKLERDEN ATAMA YAPILACAK

6 AY İÇERİSİNDE KAÇ YEDEK ATANABİLİR BELKİ 1 TANE BİLE ATAMA OLMAZ. BENCE OLMASI GEREKEN SINAVA GİRMİŞ VE BAŞARILI OLMUŞ PERSONELLER KURUMUN İHTİYACI OLMASI HALİNDE DİĞER BOŞ KADROLARA DA ATANABİLMESİ VE BENCE BU KAZANILMIŞ BİR HAK BÖYLE DÜŞÜNÜYOR YÖNETMELİKTE GEREKLİ DEĞİŞİKLİKLERİN YAPILMASINI GEREKİR

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6188

Her zaman yedek belirlenecek diye bir kural yok. Ayrıca yedek belirlendiğinde mutlaka asil sayısı kadar belirlenecek diye bir kural da yok. Kurumlar personelin baskısından kurtulmak için asil kadar yedek belirlerler belki, ama dediğiniz gibi belki 1 -2 si ancak boşalır.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Daha
2 yıl 8 ay önce #6219

Yedek ataması yapıldığı zaman bu seferde görevde yükselme sınavına bir şekilde girememiş personel çok uzun süre beklemek zorunda kalıyor. buda başka bir haksızlık yaratır bence. o yüzden yedek atamasının sadece asillerin yerine yapılması doğru bir tercihtir.

Lütfen tartışmaya katılmak için Giriş yap veya Bir hesap oluştur.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.521 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.