logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

meslegimle ilgili önlisans programı bitirdim fark olurm

Daha
2 yıl 10 ay önce #5265 yazan microp055
egm de aşcı unvanıyla görev yapmaktayım lise olarak başladım ve yiyecek içecek hizmetleri aşcılık programı bölümünden ön lisansı bitirdim asaletim dolmadıgından kurum özlük haklarımda düzenleme yapmadı asaletimi aldıgımda ve diplamamı kurum kabul ettiginde maaş farkı ne olur teknik hizmetlere yükselebilirmiyim cevabı merakla bekliyorum....

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 10 ay önce #5291 yazan papatya
Sayın MİCROP,
İntibakınızın yapılması durumunda ulaşacağınız derece ve kademe ile hizmet yılınıza göre aylık ücretinizde değişiklikler olabilecektir.
10/2 başlangıç derecesi esas alınarak emsalinizi geçmeyecek şekilde hizmetleriniz de sayılarak ilerlemeniz yapılacaktır. (emsal uygulamasında lise mezuniyet tarihinize ve hizmet sürenize göre işlem yapılacaktır.
Bu şekilde derece ilerlemesi yaptığınızda oluşacak maaş farkı çok fazla olmayacaktır. Şu anda 13/3 olduğunuz ve göreve yeni başladığınız düşünüldüğünde, intibak sonrasında 10/2 ve bir yıl hizmetinize göre hesaplama yaptığımızda, aylık maaş farkı yaklaşık 5 TL olacaktır.
Kurum içerisinde ya da başka bir kurumda YHS dışındaki kadrolara geçişiniz, gerekli nitelikleri taşımanız koşuluyla görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları ile olabilecektir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: microp055

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.335 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.