logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Ek göstergeden yararlanmak için kaç yıl çalışmam lazım?

Daha
3 yıl 6 gün önce #4201 yazan mahsuni
Dostlar cevap bekliyorum. Şef olarak çalışmakta iken daire başkanlığına atanacak olsam emeklilik haklarından faydalanmak için 2 yıl çalışmam gerekiyormuş. Ek gösterge ve makam tazminatı haklarını alabilmek için iki yıl süre varmıdır iki yıldan önce görevden alınırsak şef maaşındanmı emekli olurum.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 6 gün önce #4206 yazan nazli
Ek göstergeyi emeklilikte de hak edebilmeniz için en az 6 ay bu ek göstergeden yararlanmanız gerekir. Bazı görevlere atananlar için bu şart yoktur. Mesela ortak kararla atananlar, kariyer meslektekiler gibi.

Daha
3 yıl 6 gün önce #4214 yazan mahsuni
Ben kariyer olmadığıma göre 6 ay bekleyeceğim. Atanabilirsek bakalım 6 ay koltukta kalırız heralde

Daha
3 yıl 5 gün önce #4232 yazan mithat
6 ay dayanmak bazıları için zor ama bazıları 20 yıl kalabiliyor bir görevde. nasıl beceriyorlar anlayamıyorum.

Daha
3 yıl 5 gün önce #4234 yazan nazli
Uzun süre üst görevlerde kalmayı başaranlardan söz ederken, "bu arkadaş çok esnek" de denildiği olmaktadır.

Daha
3 yıl 3 gün önce #4299 yazan metinc
bizim eski daire başkanı 20 yıllıktı gerçekten de. Hemen her gelenle kavgalıydı bir kaç kez görevden alınsada hep geri döndü. Böyleleride var. :huh:

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.340 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.