logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kadro derecesi ile maaş derecesi arasındaki fark

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3621 yazan mahsuni
kadro derecem ile maaş derecem arasında en fazla ne kadar fark olabilir. su an 8 de isem en fazla kaç dereceye kadar atanabilirim.teşekkürler

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3625 yazan birgul
Fakülte mezunuysanız ve en az 10 yıl şeklinde hesaplanacak hizmetiniz varsa 1. dereceye de atanabilirsiniz. Bu hizmete özel sektördeki hizmetlerin bir kısmı da dahil ediliyor.

Daha
3 yıl 2 hafta önce #3626 yazan mahsuni

birgul yazan: Fakülte mezunuysanız ve en az 10 yıl şeklinde hesaplanacak hizmetiniz varsa 1. dereceye de atanabilirsiniz. Bu hizmete özel sektördeki hizmetlerin bir kısmı da dahil ediliyor.

Torba kadro ile öyle oldugunu biliyorum ama diğer kadrolarda durumu sormuştum ben

Daha
3 yıl 2 hafta önce - 3 yıl 2 hafta önce #3628 yazan nazli
Torba kadro dışında 3 aşağı derecedeki bir kadroya atanabilirsiniz. 8 inci derecede olduğunuza göre 5 inci derece bir kadroya atanabilirsiniz.
Son Düzenleme: 3 yıl 2 hafta önce yazan nazli.

Daha
2 yıl 11 ay önce #4579 yazan semazen
bu şekilde yapılan atamanın maaşa bir etkisi yok sanırım o yüzden bir anlamıda yok

Daha
2 yıl 11 ay önce #4606 yazan nazli
Maaşı etkilemiyor. Bu nedenle de bu şekilde atanmak için istekli olan çıkmıyor da, ilk dört derece kadroda maaş arttığından, bu kadrolara atanmak için mücadele veriliyor

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.348 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.