logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

kadro derece nasıl hesaplanıyor?

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3458 yazan GÜL-NAZAR
6 yıllık lise çıkışlı memurum kadro derecem 10/3, şehit yakını vasfı ile göreve bir ay önce başlayan mesai arkdaşımda 10/2 kadro derecesine sahip bu kadro derece nasıl hesaplanıyor acaba

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3460 yazan Çalkarakuş
Devlet memuriyetine giriş derece ve kademeleri öğrenim durumuna göre belirlenmektedir.Bu giriş derece ve kademeleri, 657 sayılı Kanun'un 36'ncı maddesinde biraz daha ayrıntılı bir şekilde belirlenmiştir. Örneğin 2 yıl süreli yükseköğrenim mezunları 10/2'den, 4 yıllık yükseköğrenim mezunları ise 9/1'den göreve başlamaktadır.

Daha
3 yıl 4 hafta önce #3463 yazan metinc
4düz liseyi bitirenler 13 ün 3 ünden başlar. 6 yılda iki derece alır 11 in 3 üne iner. kazanılmış hak aylığı budur ama kadro dereceniz farklı olabilir.

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3490 yazan nazli
6 yıllık liseyi ilk kez duyuyorum.

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3503 yazan metinc

nazli yazan: 6 yıllık liseyi ilk kez duyuyorum.

Ben 6 yıllık memurum lisae mezunuyum diye anladım yanlışmı anlamışım

Daha
3 yıl 3 hafta önce #3534 yazan scandisk
her yıla bir kademe her 3 yıla bir derece, birde arada verilen dereceler var birde bazı okul mezunlarının aldığı derece kademeler var, karışık iş yani ...

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.566 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.