logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

harcırah

Daha
3 yıl 1 ay önce #3026 yazan kuzey
çocuğu başka bir şehirde üniversiteyi kazanmış ve okula başlamış, memurda tayın olmuş ve sonradan gidiyor harcırah beyanında bulunmuş, çocuğu önceden gitmiş olduğunu beyan ederek, yetkili amir çocuğuna ait harcırah giderlerini ödemek istemiyor, doğru mudur? böyle bir yetkisi varmıdır.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #3033 yazan Fatihsolmaz
Yanlış bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Ben ilişiğimi kesmeden önce evimi taşıdım, ilişiğimi keserken bana "sen zaten evi taşıdın, sana yolluk yok" denebilir mi?. O ödeneğin sonradan alacağını bilerek sen cebinden yapıyorsun, kaldı ki senin oğlunun ne zaman gittiğinden o adama ne... Böyle amirler birşey yapıyoruz sanmazlarmı, mideme kramplar giriyor.

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Daha
3 yıl 1 ay önce #3055 yazan nazli
Fatih bey çok haklı.

Söz konusu olan çocuk, kendisine sürekli görev harcırahı ödenebilecek kapsamda ise önceden gitmiş olmasının harcırah ödemesine etkisi olmayacaktır. Çocuk için de harcırah ödenecektir.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.398 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.