logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

derece farkı

Daha
3 yıl 1 ay önce #2378 yazan hamzadere32
12 Eylül 2013 te 2/3 nden 1/1 ne düştüm. eylülde bu maaşa yansımadı.ekim ayında Bu durumda yapılan fark bordrosu eylül ayı ayrı ekim ayı ayrı yapılmaz mı ?tek fark bordrosu yapılmış buda 131.02tl maaşımda herhangi bir artış olmadı.şu an vergi dilimine girmiş durumdayım.böyle durumlarda 2 aydaki fark devlete mi kesilir?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 1 ay önce #2395 yazan muna
bildiğim kadarıyla 12 eylüldeki terfinizi arkadaşlar yapmamışlar çünkü maaşlar 12 eylülden önce teslim edilmesi gerekiyor. 15 ekimde alacağınız maaşta hem fark vermişler hemde artış olarak sandığa gönderilince herhangibir artış olmamış. kasımda artışlı maaşınızı alırsınız diye düşünüyorum. genel de uygulamayı böyle yapıyorlar diye biliyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hamzadere32

Daha
3 yıl 1 ay önce #2402 yazan nazli
Sadece terfinin yapıldığı tarihi izleyen ilk ay %100 artış kesilir. Diğer aylarda bu şekilde kesinti yapılmaz. Anlaşılan unutup ikinci ay kesmişler sadece. Kasım maaşınıza göre durum netleşir. Ya da tahakkuk birimine bir sormak lazım.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hamzadere32

Daha
3 yıl 1 ay önce #2501 yazan ak
birsey sorabilirmiyim 5.kadroda bulunan mühendis 7-3 (derece kademe)ek gosterge 950 iken 2968,80 alırken 6-1 (derece kademe) ek gosterge 1150 oldugunda kaç lira maas alır

Daha
3 yıl 1 ay önce - 3 yıl 1 ay önce #2504 yazan papatya
Sayın AK,

7/3'te 5 yıl hizmet süresi ile 950 ek göstergeli mühendis kadrosunda bulunan kişinin, 6/1'de 6 yıl hizmet süresi ve 1150 ek göstergeyi hak etmesi durumunda maaşında bugünkü değerlere göre 13,33 TL'lik artış olacaktır.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 3 yıl 1 ay önce yazan papatya.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2510 yazan ak
teşekkürler papatya hanım merakımdan sordum ama pek degişen birşey yokmuş

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.410 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.