logo yeni

× Burada maaş, ek gösterge, tazminat, harcırah, aile ve çocuk yardımı, ek ödemeler, döner sermaye gibi mali haklar ile ilgili her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz.

Esnek çalışmamı esneterek çalışmamı?

Daha
3 yıl 2 ay önce #2171 yazan kemal cebi
memura esnek çalışma geleceği haberlerinden bir şey anlayan varmı. esnek çalışma derken memuru esnetmesinler nedir bu yahu? günde 3-5 saat çalışılacakmış gibi gazete haberlerine pek itibar etmesemde gazetelerde sürekli bir reform çalışmasından bahsedilmesi beni kıllandırıyor. memurunyeri.com dan bu yönde haberler bekliyoruz.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce #2175 yazan metinc
devlet baba kimseye sen evinde gityat dinlen 3-5 saat çalışşan yeter demez. bu hükümet gene böyle bir şey hazırlıyorsa demekki arkasında bir katakulli var. ya maaştan kesecekler yada işten atacaklar bütün dertleri o

Daha
3 yıl 2 ay önce #2187 yazan semazen
Bizim müdür esnektir saolsun zaten esnek çalışma uyguluyoruz...

Daha
3 yıl 2 ay önce #2276 yazan metinc
memura esnek çalışma derken bu hükümet bizim maaşlarıda esnetmeye başlamasın!

Daha
3 yıl 1 ay önce #2377 yazan emircan alim
Bunların hiçbirine inanmıyorum gerçekleşeceğinide hiç sanmıyorum bana hep asparagas haber gibi geliyor.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2412 yazan nazli
Bizim kurumlarda normal çalışma işi henüz çözülememişken, dünyada nadiren uygulanan bir sistem olan esnek çalışmanın uygulanması hayal bence. Ve sadece gündem sıkıştığı zamanlarda gündemi esnetmek amacıyla gündeme getirilen bir kelime sadece sanki.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2722 yazan semazen
Ne oldu bu esnek çalışma haberleri her gazetede çıkıyordu. Unutuldu gitti zaten hayırlı bir işe benzemiyordu

Daha
3 yıl 1 ay önce #2737 yazan birgul
Çalışanları oyalamak için ortaya atılmış ve Ülkemiz gerçekleriyle örtüşmeyen bir hayal olduğu için, arada bir gündeme getirilmesine mutlaka devam edilecektir.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2861 yazan Fatihsolmaz
Bu hükümet arada bazı konularda değişiklik yapacağını dile getiriyor ama sonunda herşey aynı düzen devam ediyor. Örneğin, tüm memurlara rotasyon dediler olmadı, performansa dayalı maaş dediler unutuldu gitti, şimdide esnek çalışma çıktı. Bana öyle geliyor ki arada böyle şeyleri dile getirip memurların rahat nefes almasını önlemeye çalışıyorlar. Çünkü memurlar rotasyon, performans, esnek çalışma derken birlik olup özlük haklarını aramaya zaman bulamıyor. Memurlar bir araya geldiklerinde suni gündemleri konuşmaktan gerçek gündemi konuşamıyorlar. Uyanık olmak ve medyanın şişirdiği haberlere itibar etmemek lazım.

Sözlü mülakatlara hayır! Tepkini koy, haksızlığa maruz kalma.

Daha
3 yıl 1 ay önce #2864 yazan nazli
Fatih bey esnek çalışmayı güzel özetlemiş. İtibar etmemek lazım da, ortaya atılan her şeye de memurların çoğu her nedense inanıyor.

Yetkililer: Çalkarakuş
Sayfa oluşturma zamanı: 0.371 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.